Muhafazakar Giyim İş Kombini

01 Feb 2016

 

Bu hafta  çalışan kadınların ofis ortamında rahat edecekleri, güçlü ve şık detaylar barındıran bir kombin hazırladım. Kendi koleksiyonumda bulunan deri detaylı ceket ve safran rengi kazayağı desenli kalem etekten oluşan kombinde siyah deri ayakkabı ve çanta ile haftaya güçlü bir başlangıç yapabilirsiniz. Sezonun trend parçaları arasında bulunan ince ve geniş çerçeveli gözlüklerle de feminen bir tarz yakalayabilirsiniz. Dore detaylı aksesuarlar da kıyafetinizin tamamlayıcısı olacaktır.

tesettur kombin

Önümüzde ki günlerde daha ılık günleri göreceğimizi düşünürsek biraz daha renkli geçirmemek için hiçbir sebebimiz yok. Siyah beyaz ve kırmızı kombinlerin aksine farklı desen ve renklerin bir araya geldiği tasarımlar kış aylarına renk getiriyor. Bu sebeple kazayağı desenli hardal etek ve dore aksesuarlar ile bahar dönemini de geçirebilirsiniz.

deri-garnili-ceket--siyah--hacer-sucuoglu-adiguzel-173754-1

Pantolonlu kominlerden uzak duran kadınlar için etek ve uzun ceketli kombinler çok tercih ediliyor. Bu ihtiyaca binaen hazırladığım kalem etek tasarımım astarlı ve kemer kısmında deri detayı bulunmaktadır. Ceket kupra kumaş ve deri garnili olarak hazırlandı. Ceket boyu ise kalçayı kapatacak ölçüdedir ve 36/38-40/42 olmak üzere iki beden olarak  Modanisa’da satışa sunulmuştur.

[wa-wps]
Paylaş

Beykent Üniversitesi Tekstil Bölümü mezunu olan Hacer Sucuoğlu Adıgüzel; İSMEK ve Halk Eğitim'de öğretmenlik ve bölüm başkanlığı yapmış, kariyerine rengarenkkostüm.com'da çocuk kostümleri ve tesetturyakasi.com adresinde yetişkin tasarımları ile devam etmekte ve tesetturgiyim.com sitesinde yazarlık yapmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *