Muhafazakar Modanın Stil Testi

03 Kas 2014

Stil danışmanı Esra Seziş Kığılı, online tesettür giyim alışveriş sitesi Modanisa.com ile yaptığı işbirliği çerçevesinde, muhafazakâr giyimi tercih eden kadınlara ücretsiz stil danışmanlığı yapacak. Siteyi ziyaret edenler hazırlanan stil testini tamamlayarak kendi giyim stillerini öğrenebilecek.

Modanisa.com sitesinde yer alan “Stil Testi”ni çözen kadınlar vücut tiplerine, yaşlarına ve bütçelerine uygun giyinme konusunda en uygun tavsiyelere erişebilecekler. Minimal, trendy, feminen ve spor şık olmak üzere 4 farklı stil giyim için tavsiye ve tüyoları her hafta Kığılı’dan alabilecekler.

Modanisa-Esra-Sezis-Kigili

2 Dilde Stil Önerileri

Stil testi Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde hazırlanarak sadece Türk kadınları için değil dünya kadınları için de stil rehberliği yapacak. Farklı demografik özelliklere sahip kadınların aynı stili paylaşabileceğinden hareket ederek oluşturulan proje bu anlamda Türk muhafazakâr modasını uluslararası arenaya çekmiş olacak. Ayrıca testi çözen ve kombinini Instagram’da #modanisastilim etiketiyle paylaşanlar arasından, en güzel kombini paylaşan bir kişiyi, 1 yıl (2 sezon) boyunca kullanabileceği toplamda 3000 TL değerinde bir ödül bekliyor.

Stilinizi keşfe çıkmak için tıklayınız.

Minimal

Minimal

Trendy

Trendy

Modanisa-StilimFeminen

Spor Şık

Spor Şık

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir