Müsemma 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

08 Tem 2015

Tasarımları ile büyük beden tesettür giyim sektörüne yeni bir soluk katan Müsemma markasının İlkbahar/Yaz koleksiyonu birbirinden renkli parçalardan oluşuyor. Her zevke uygun ürünlerle keyifli bir koleksiyon sunan marka, tüm büyük beden hanımların ilgilisini çekiyor. Koleksiyondan sizler için bazı ürünleri seçtim. Bakalım sizin tercihiniz hangisi olacak…

Tüm ürünlere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

z-sila-takim--haki--musemma-136655-1

İç dış iki parçadan oluşan bu takım etnik desenler ve püskülleri ile bu sezonun tüm trendlerini tek bir çatı altında toplamış.

z-elif-kap--siyah-fusya--musemma-119653-1

Özellikle kalçalarının geniş olmasında şikayetçi olan hanımların severek kullanacağı bir model. Üst kısmın renkli alt kısmınsa koyu renk oluşu vücut proporsuyonunda gerekli illüzyonu sağlıyor.

z-imge-tunik--mavi--musemma-119595-1

Kot gömlek, hem ceket olarak hem de tunik olarak kullanılabilecek çift yönlü bir ürün. Özellikle tatilde ve yaz aylarında size yarenlik edecek bir parça.

z-nida-yelek--ekru--musemma-136739-1

Beyaz sevmeyenimiz var mı? Kesinlikle benim en sevdiklerimden. Yazın serin havalarda daralmadan soğuktan korunmanın en güzel yolu muhakkak yelekler. Ben bu yelekten daha şık bir seçenek göremiyorum ya siz?

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir