Nakışlı Çantalar

18 May 2017

 

Bazen börtü böcek, bazen geleneksel motifler, bir de bakmışsınız kuşlar ağaçlar! Evet evet bu sezon her yerde bu çeşit çeşit desenlerde nakışlı çantalar göreceksiniz. Nakışların üzerinde boyutlu aksesuarlar, payetler ve boncuklarla bezeli çantalar hatta ayakkabılar… Etnik desenleri zaten hepimiz seviyor, öze dönüş gibi algılıyoruz. Baharda ruhumuzda ve gözümüzde bu dönüşüme katkı sağlıyor. Yani bir çanta ve çokça sanat!

Birbirinden farklı çiçeklerden ilham alınarak hazırlanmış desenler, metalik ve mavi boncuk dağıtan kenar detayları ve harika renk armonisi. Bu çanta sezonun en gözde çantalarının başında geliyor. Dünya modasını yakından takip edenler Fendi’nin çanta konusundaki başarısını biliyordur ki zaten lokal markalar taklitlerini bile yapamıyorlar.

 VALENTİNO

Kelebekler ve kuşlar konmuş Valentino’da çantalara! Bu sezon yeşil yaprak detayları ile tropikal bir hava veren nakışlar da çok moda. Valentino her daim kullandığı zımba detayları ile palmiyeleri ve çanta aksesuarlarını çok kaliteli bir şekilde harmanlamış.

DOLCE&GABBANA

O yeryüzünün en renkli markası! Hangi kültürden, hangi ten renginden, hangi dinden olursanız olun o size hitap etmeyi çok iyi biliyor. Dolce&Gabbana’da beğeneceğiniz bir şeyler mutlaka her sezon var. Bu sezonda her sezon olduğu gibi hazırladığı farklı konseptlerde nakışlı ve işlemeli çantalara yer verdi.

ZARA

Hızlı moda akımının en hızlısı ve en sevileni Zara! Hem her bütçeye uygun hem de geniş ürün yelpazesine sahip olan Zara’da da nakışlı çantalara kolayca ulaşabileceksiniz. Zira online alışveriş sitesi ile iki günde ürünler ister adresinizde isterseniz en yakın Zara şubesinde.

Moda hızlı akıyor, siz çok kalite çok paradan ziyade bu hızlı akışa ayak uydurmak istiyor ve uygun fiyatlı ürünler arıyorsanız Modanisa‘da bu arayışınız karşılık bulacaktır. Her çeşit; ister sırt ister kol nakışlı çantayı bulabilirsiniz.

[wa-wps]
Paylaş

Beykent Üniversitesi Tekstil Bölümü mezunu olan Hacer Sucuoğlu Adıgüzel; İSMEK ve Halk Eğitim'de öğretmenlik ve bölüm başkanlığı yapmış, kariyerine rengarenkkostüm.com'da çocuk kostümleri ve tesetturyakasi.com adresinde yetişkin tasarımları ile devam etmekte ve tesetturgiyim.com sitesinde yazarlık yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir