Nefes Alan Kumaşlarla Tuva İstanbul

10 Eki 2015

Seni; favori şal markan olacak TUVA ISTANBUL ile tanıştıralım. Tuva İstanbul, seni iyi ve konforlu hissettirmek için yaratılmış, her ürünü keyifle tasarlanmış, spor-sık bir şal markası. Teknoloji kullanılarak üretilen nefes alan kumaşlar TUVA markasının en önemli özelliği. Koleksiyondaki her şal TUVA tasarımcıları tarafından özenle seçilen renk ve aksesuarlarla buluştu ve ortaya gündelik yaşamının vazgeçilmezi olacak bir şal markası çıktı.

TUVA Casual

Tuva İstanbul markası, nefes alan, yumuşak, ipeksi dokusu ile rahat ettiren penye şalları sık aksesuarlarla buluşturuyor. Unutma, şıklık detaylarda gizli! İster zincir detayların renge renk aksesuarlarla uyumunu tercih et, istersen üç boyutlu çiçekli aksesuarlarla tarzına feminen ve romantik bir dokunuş yap veya eğlenceli ponponlarla tarzına spor bir şıklık kat. TUVA Casual serisinden biri mutlaka favorin olacak.

tuva-istanbul-1TUVA Chic

İpek şıklığı, dokusu ve parlaklığının nefes alan penye ile muhteşem buluşmasına tanıklık etmek için TUVA Chic koleksiyonundaki şallara mutlaka göz atmalısın. Püskülün hareketli, trendy görüntüsü, ipeksi şalların ışıltılı dokusu ile düz bir elbise bile çok şık görünecek. Dantelin zamansız asaletini seviyorsan dantel detaylarla şıklaşmış ipek görüntüdeki şalları kullanabilirsin.

tuva-istanbul-3Ofiste, sokakta ya da şık bir davette tarzınla fark edilmek ister misin? Tuva İstanbul Koleksiyonu’nun şık ve bir o kadar da rahat parçalarıyla işe başla. Harekete geç…tuva-istanbul-5tuva-istanbul-6

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir