Neşeli Haftasonu Kombini

13 Mar 2015

Bahar dallarındaki taze çiçeklerin filizlenmesi ile beraber ben de enerji ile dolup hayata daha sıcak bakmaya başlıyorum. Bu güzel enerjiyi farkında olmadan kıyafet ve aksesuarlarıma da gerek renk gerek tarz olarak yansıtıyorum.  Eminim ki siz de fark etmişsinizdir insan nasıl hissederse öyle giyiniyor. En sevdiğim mevsim olan bahar gelince ben de daha cıvıl cıvıl giyinmeye başlıyorum.

tesettür giyim hafftasonu kombiniBu hafta sonu için sizlere en az bahar kadar renkli bir kombin hazırladım. Havaların ısınıp rüzgarların dinmeye başladığı şu günlerde paltodan hırkaya geçişlerimiz başladı, kalın kaşe ve keçelerden çok daha rahat ve nefes alan yapıları ile benim en sık kullandığım bahar parçaları hırkalar. Spor ayakkabı, gömlek, rahat bir jean ve hırka ile enerji dolu bir haftasonuna hazırsınız. Bahar havasını iliklerinize kadar yaşamak için çiçek şeklinde şirin bir çanta almaya ne dersiniz?

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir