Nesrin Emniyetli 2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

26 Eki 2015

Markaların tesettür giyim kış koleksiyonları peş peşe gelmeye devam ediyor. Renkli ve farklı tasarımları kalite ile buluşturan Nesrin Emniyetli, 2016 Sonbahar-Kış koleksiyonunda da bizleri renklerin ahenkli dansları ile bambaşka bir dünyaya götürüyor. Her ne kadar koleksiyon sonbahar kış mevsimine ait olsa da renkler bizi yazın sıcak günlerine kısa bir geziye çıkarıyor.

Yazın olduğu kadar sonbaharın da rengi olan sarıya da koleksiyonunda yer veren Nesrin Emniyetli, Arap modasının temel yapı taşlarından birisi olan abayayı modern bir şekilde yorumlamış. Degaje yaka ve püskül detayı ile hareketlendirilen abaya yan kısımlarda bulunan desenli kumaşlar sayesinde çok daha spor bir tasarım haline gelmiş.

abaya-safran--nesrin-emniyetli-154870-8

Gök mavisi dantel elbiseyi görünce, aklımıza bahar aylarında seyretmeye doyamadığımız aydınlık gökyüzü geliyor. Bulutların naifçe hareketlenmesindeki duru güzellik gibi sade ama göz dolduran tesettür elbise yalın şıklıktan ödün vermek istemeyen bayanlar için harika bir abiye seçeneği oluşturuyor.

dantel-elbise--indigo--nesrin-emniyetli-157076-2

Koleksiyondaki az sayılı koyu renkteki ürünlerden birisi de asimetrik kesimli patlıcan moru tunik. Pek çok benzerini gördüğümüz tunik omzunda yer alan gümüş rengi zincir detayları sayesinde tarz olarak farklı bir boyut kazanmanın yanı sıra, alıcı kitlesini de en az beş on yaş gençleştiriyor.

omuz-aksesuarli-tunik--mor--nesrin-emniyetli-154872-1

Koleksiyonda belki de yaz aylarını en çok anımsatan tasarımlardan birisi somon ve mor tonlarının ağırlıkta yer aldığı fularlı elbise. Etek, yaka ve manşetlerde kullanılan somon rengi parçalar elbiseye canlılık katarken, fiyonk ve düğmeli manşet detayları tasarımın ve işçiliğin daha değerli olmasını sağlıyor.

,

Ürünleri incelemek ve sipariş vermek için görsellerin üzerine veya buraya tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir