Nesrin Emniyetli: Büyük Beden Abiye Takımlar

28 Tem 2017

 

Farklı tasarımları ile tanıdığımız büyük beden markası Nesrin Emniyetli, bu sezon da yeniliklere imza atıyor. Abiye kıyafetlere takım rahatlığını taşıyan Emniyetli, büyük beden tesettürlü kadınlara birçok farklı seçenek sunmaya devam ediyor.

Genelde 3 parçadan oluşan abiye takımlar birçok farklı model ve renkte alıcıya sunulmuş… Hemen hemen her yaş grubu ve her stile göre bir takım bulmak mümkün. Üstelik takım şeklinde sunulan abiyeler çok da uygun fiyatlı. Tek artıları bu da değil! Normalde aldığımız abiye elbiseler o özel günden sonra bir köşeye atılmaya mahkumdur, bilirsiniz. Ancak takım halinde olduğu zaman parçaları ayrı ayrı farklı şekillerde kombinleyerek, ilerleyen zamanlarda da kullanmak mümkün.

Örneğin pantolonları günlük yaşantınızda da kullanabilirsiniz. Ya da takımlardaki kapları kontrast renkte pantolon ve şallarla kombinleyerek kullanışlı hale getirebilirsiniz. Yani, tek bir abiye elbise fiyatına sürekli farklı şekillerde kullanabileceğiniz üç parça satın alabilirsiniz! Böyle bir teklifi kim kaçırmak ister ki?

Nesrin Emniyetli takımlarından Lalezar pantolon, kap ve iç tunikten oluşuyor. Pudra rengi takım açık rengi ile özellikle yaz aylarında tercih edilebilecek bir seçenek. İnce kumaş pantolon, daha sonra farklı renkte tuniklerle rahatlıkla kullanılabilir.

Eğer daha ağır ve daha şık bir model arıyorsanız Osmanlı motifli takıma göz atabilirsiniz. Dore işleme detayları ve siyah şifon kumaşı ile zamansız bir klasik!

Hafif kumaşların o usulca uçuşmalarını sevenlerden misiniz? O halde şifon kumaş tam size göre! Şifon nefes alan yapısı hafif ve ince dokusu ile yaz mevsiminin en çok tercih edilen kumaşlarından birisi. Nesrin Emniyetli markası da bu kumaşı koleksiyonundan eksik etmemiş. Asimetrik kesimi ve kolye detayı ile zenginleştirilen takım, enerjisi yüksek kadınların ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Bu sene Power Suitler çok moda! Birçok markada da birbirinden farklı takım elbise tasarımları ile karşılaştık. Ayrıca, gittikçe daha güçlü bir hal alan kadın figürü gardırobunu da beraberinde getiriyor takımlar… Onların bu maskülen hallerini çok seviyoruz. Ama bu demek değil ki feminen dokunuşları olan bir takım elbise Power Suit olarak kullanılamaz! Nesrin Emniyetli’nin inci detaylı takımı kendine güvenen kadınlara gelsin!

Yaz düğünleri için büyük beden abiye önerilerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir