Neways 2017 İlkbahar-Yaz Sezonu

15 Jun 2017

Yaz sıcakların da üst üste giyinmek biraz daha zor olabiliyor. Eğer sıcak havalar da doğru kumaş seçimi yaparsanız hem serin gezebilir hem de şık olabilirsiniz. Yaz ayların da tercih etmeniz gereken kumaş cinsi pamuklu olmalıdır. Tensel kumaş cinsi bunların başında geliyor. %100 pamuklu olan tensel kumaşlardan yapılan kıyafetler bütün sezon rahat etmenize yardımcı olacak. İnce dokusu, şık tarzı ile yaz aylarını huzurlu ve rahat geçirin. Yepyeni Neways 2017 ilkbahar-yaz sezonunu hep birlikte inceleyelim.

Yazın beyaz rengi kim sevmez? Yaz renklerinin favorileri arasında yer alan beyaz tensel bol paça pantolon gün boyu hareketlerinize engel olmadan eşlik edecek. Tarzı, dokusu, rengi ile güzel bir gün geçirin.

Dış kıyafet olmazsa olmazların başında geliyor. Özellikle kap modeller vazgeçilmezlerin arasında. Ara boy olması ayağınıza dolaşmadan giyinmenizi sağlayacak. Tensel kumaşı salaş kap modeline oldukça hareket katmış. Günün kurtarıcıları arasında yer alıyor.

Spor giyinmekten vazgeçemeyenler için kot etekler her zaman favoridir. Hafif çan gelişi, önündeki düğmesi ile tarzınız hareketlensin.

Spor bile olsa nakışlar geleneğimizin bir parçasıdır. Onlardan vazgeçmemiz mümkün değil. Severek giyebileceğiniz hem spor, hem geleneksel elbise ile gününüzü renklendirin.

Salaş modelleri hepimiz seviyoruz. Giydikleriniz ile iletişime geçin. Ne kadar rahat giyinirseniz o kadar rahat hisseder ve hissettirirsiniz. Tensel kumaş sadece spor duruşu değil, şıklığı da beraberinde getiriyor.

Neways 2017 ilkbahar-yaz sezonu için daha fazlasını görmek istiyorsanız Modanisa.com‘a giriş yapabilirsiniz.

[wa-wps]
Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *