Nihan Giyim 2017 Yaz Sezonu

07 Sep 2017

 

Doğal ve nefes alan kumaşlarla üretilmiş tasarımlar her mevsim kurtarıcımız oluyor. Naylon karışımlı kumaşlara veda eden tüm tasarımlar hayatınıza renk katacak. Yeni sezonda giyindikçe cildiniz nefes alacak. Üstelik çok şık modelleri bir arada görmeniz mümkün. Puantiyeli ya da dalgalı desenlerle şıklığınıza şıklık katan desenler bir arada. Pamuklu ya da keten denilen kıyafetler genellikle sert, hantal bir duruş akla geliyor. Artık böyle bir görüntüyü görmeyeceksiniz. Daha akışkan, üzerinize yapışmayan ve giydikçe hareket alanınızı rahatlatan modeller göreceksiniz. Öyleyse Nihan giyim 2017 yaz sezonuna hep birlikte göz atalım;

Önden düğmeli, üst bedeni desenli ve belden sonrası düz gelen tasarım % 100 pamuktur. Şıklığı kadar duruşu ile de etkileyen tasarımı giydikçe rahat  edeceksiniz.

Renkler bu sezon içinizi açacak. Giydikçe daha da şıklığı yakalayacak ve kendinizi oldukça enerjik hissedeceksiniz. Çizgiler ve arma tasarımlar sezonun gözdesidir.

Leylak renkli ve önden patlı bu modele ne dersiniz? Şıklığı, zarafeti ve renkli duruşu ile bir an da duruşunuz değişsin.

Etnik desenler de oldukça yenilik katıyor. Şık bir desen düz modeli anında değiştiriyor ve siz aynı modeli giydiğinizi fark etmeyeceksiniz. Öyleyse daha fazla düşünmeyi bir kenara bırakıp Nihan tuniklerle duruşunuzu değiştirin.

Kot hiç bu kadar şık olmamıştı. Cep detayları, arkasındaki tek renk geçişi ve açık mavi tonu sayesinde kot giymeyi daha çok seveceksiniz.

[wa-wps]
Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *