Nişan Elbisesi Nasıl Olmalı?

15 Tem 2017

 

Nişan elbisesi nasıl olmalı? Doğru elbise nasıl seçilir? Zayıf gösteren elbise nasıl bulurum? Bunun gibi bir çok sorunuz var ve cevabınız yoksa doğru yerdesiniz.

Nişan elbisesi modelleri ile ayrıntılı bilgiler sizlerle…

Nişan

Uçuş uçuş abiye modelleri sevenler, rahatlığını da çok iyi bilir. Fazla kilolarından şikayetçi olup zayıf gösteren elbise nasıl bulurum diye soruyorsanız, bu tip abiyeler sizin için doğru seçim. Nişan başı modelleri sade olmasına dikkat etmeniz gereken bir diğer detay. Asla abiyenizin sahip olduğu işleme tarzına uymayan aksesuarları veya işlemeleri türbanınızda kullanmayın. Bu kocaman bir kafa olarak dolaştığınız algısını yaratır ve elbisenizin güzelliğini örter. Ayrıca olduğunuzdan daha iri görünürsünüz.

Nişan

Bedeninizin hangi kısmı daha zayıfsa, işlemeleri o kısımda kullanın. Örneğin üst bedeniniz daha zayıfsa, işlemeler üst bedeninizde olmalı. Görseldeki örnekte olduğu gibi sadece bir taç kullanarak zarif bir duruş yakalayabilir, kuaförde zaman kaybetmekten kurtulabilirsiniz.

Nişan

Abiye giyerken de tesettürünüzden ödün vermek istemiyorsanız, pelerinli abiyeler tam size göre. Arka kısmındaki pelerini dilediğiniz zaman öne atabilirsiniz. Olduğunuzdan uzun ve zayıf görüneceğiniz bu tip etekler, işlemesiz olduklarından daha avantajlı. Korsenin verdiği avantajı kullanmayı ihmal etmeyin. Korseyi bedeniniz neyse o bedende satın alın. Abiye için genelde göbek korsesi kullanmak yeterli.

Türban kullanırken boynunuzun açık kalmasını istemiyor ama bu modeli de kullanmak istiyorsanız, uzun tüllerden yardım alabilirsiniz. Hem zarif hem de şık duracak bu detay ile her tarz abiyenin havasını değiştirebilirsiniz. Osmanlı esintilerinden hoşlanıyorsanız, görseldeki gibi desenler o asil duruşu yakalamanızı sağlayacak.

Önemli detaylardan biri, nişan merasiminin nerede yapılacağı. Eğer ev ortamında olacaksa, tercihinizi daha rahat kıyafetlerden yana kullanın. Abiye etek ve üstüne sade bir bluz sizi ortama uygun bir görünüme kavuşturur. Abiye etekler genelde tamamı pullu olarak satışa sunulur. Fazla kilolarınızdan şikayetçi iseniz, bu modellerden kaçınmalısınız. Önerdiğimiz etek, sadece orta kısmında payet işlemelerine sahip olduğu için sizi daha zayıf gösterecek.

Tüm tesettür abiye modelleri için Modanisa.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir