Noor Butik Florya

26 Ağu 2014

noor-butik-florya-4 (1)

Tesettür Giyim butikleri dediğimiz de bu işin öncülerinden olan Noor Butik, ünlü modacılara tesettür giyimi sevdirmiş ve onlarla ortak çalışmalar yürüterek tesettür giyime farklı bir soluk kazandırmış.

Noor butik Florya Şubesini ziyaretimiz sırasında güler yüzlü yaklaşım ve misafirperverlikleriyle keyifli ve eğlenceli vakit geçirmemizi sağladılar. Kendilerine çok teşekkür ederiz. Bulunduğumuz süre boyunca butik müşterilerinin kalitesi ve şıklığı dikkatlerimizi çekti. Noor Butik Florya’nın diğer butiklerden farkı her yaşa uygun tesettür giyim modelleri ve tasarımları bulundurması, ayrıca her modelden siparişe göre farklı bedenlerini müşterilerin temin etmesini sağlamasıdır. Noor Butik Florya Franchising şubede Erol Albayrak, Nihan Peker, Tuba Benian’ın yanı sıra Gönül Kolat’ın Osmanlı serisi ve Noor Butik kendi tasarımları yer alıyor.
Erol Albayrak’ın kumaşları Milano’dan geliyor ve sadece Noor Butik için özel Kolleksiyon ve modeller tasarlıyor. Şubenin güler yüzlü sahipleri Tuğçe Kaya (Avukat), Ayşen Kaya (Mimar), Özden Kaya (Peyzaj Mimarı) hem mesleklerini yapıyorlar hem de şube ile ilgileniyorlar. Buket Balaban haftanın 2 gününü burada geçiriyor.
Noor Butik Florya şubesine özel Tasarım ugg’lar bulunuyor. Butikte; Abiye, Kaftan, Ferace Modelleri, Abaya, Gömlek, Tunik modelleri, Pantolon, Etek, Trençkot, Pelerin modelleri, Panço ve Deri Kolleksiyonları bulunuyor. Hafta içi ve hafta sonu saat 10:00 – 19:30 arası hizmet veriyorlar.

noor-butik-florya-5

noor-butik-florya-6 (1)

Noorbutik-florya-8

noor-butik-florya-8

Noorbutik-florya-6

Noorbutik-florya-5

Noorbutik-florya-1

Noorbutik-florya-2

Noorbutik-florya-3

noor-butik-florya-7

 

Florya şube adresi: Florya cad. Yeni Bağlar sk. 1/1 Şenlikköy- Florya

Noor Butik Florya İletişim: mail:floryanoorbutik@hotmail.com Tel. No: 212 592 57 57

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir