Nyk Couture 'Kışa Merhaba' Koleksiyonu Seçkin Butiklerde!

29 Eyl 2014

 

Nur Yamankaradeniz’in yeni koleksiyonu “kışa merhaba” bayramda seçkin butiklerde sizlerle!

Özel bir mini defile ile koleksiyonunu görücüye çıkaran Nur Yamankaradeniz, yeni koleksiyonu ile butik sahibelerinden tam not aldı.

Ürünleri Nyk Couture Nişantaşı şubesinden bulabilirsiniz. Ayrıca; An Butik (Erenköy), Saadet Butik (B.Çamlıca), Madam Zen Butik (Ümraniye) gibi seçkin tasarım butiklerinden de ürünlere ulaşabilirsiniz.

Koleksiyonun tanıtıldığı mini defileden sizler için görseller hazırladık.

NYK_3 NYK_12 NYK_26 NYK_27 NYK_30 NYK_36

NYK_32

 

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Yorumlar

  1. […] Zen Butik; Tdee Consept, Nyk Couture, Latifa, Muammer Ketenci, Leyali Ferace, Şal evi ve Ferraceci, gibi güçlü ve seçkin isimleri […]

  2. […] Nyk Couture marka sahibi başarılı tasarımcı Nur Yamankaradeniz, geçtiğimiz günlerde özel bir defile ile yeni sezon koleksiyonunu görücüye çıkardı. Defilenin özel olmasının sebebi ise; elde edilen gelirin yetimler yararına kullanılacak olmasıydı. Nur Hanım duyarlı bir yaklaşımla koleksiyonunu “Bir Yetime El Uzat” kampanyasıyla satışa sundu. Sosyal sorumluluk ve yardımseverlik örneği sergileyen Nur Hanım’ı, bu duyarlı yaklaşımından dolayı tebrik ederiz. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir