Ofis Kombinleri

06 Eyl 2017

Çalışan kadınlar için en büyük gardırop sorunlarından birisi ofis için hazırlanan kombinler. Çağdaş dünyada kadın nüfusunun çok büyük bir kısmı çalışıyor. Çalışan kadının giyim ihtiyaçları da tamamen farklı oluyor.

Bazen yeni yeni gelişen tesettür modasında ofis giyimi hala ilk adımlarını atan bir bebek gibi. Haliyle hem kendi tarzını yansıtıp hem de belli kalıplara uyan kombinler yapmak her zaman için kolay olmuyor. Bu yüzden yaz ayları için ofis kombinlerini bir araya getirdim. Umarım beğenirsiniz!Tabii ki hala her ofisin kendine ait çizgileri var. Artık ofisler eskisi gibi katı giyim kurallarına sahip değil. Örneğin eskiden kot pantolon hemen hemen hiçbir ofiste kullanılmazdı. Şimdi ise izin verilmeyen işyeri sayısı oldukça az.

Yüksek bel pantolonlar bu sene çok moda. Siz de bu tarz yüksek bel pantolonları ofise giderken tercih edebilirsiniz. Üzerine rahat ve şık bir bluz giyinebilirsiniz. Kimono tarzı önü açık kapları pantolonların üzerine giyerek muhafazakar çizginizi koruyabilirsiniz. Böylece masa başında ya da odanızda olduğunuz zaman rahatça bluzla gezip dışarı çıkarken daha korumalı bir kıyafet tercih etmiş olursunuz. Bazılarımız klasik stilden vaz geçemez. Blair Waldorf stil ikonlarınızdan biriyse bu kombine bayılacaksınız. Katmanlı üstler bu sene inanılmaz moda. Askılı bluz içi tişörtler, korse içine tercih edilen gömlekler… Siz de bu katmanlardan yararlanarak klasik kombinlerinize enerji katabilirsiniz.

Farklı çizgileri bir arada kullanarak farklı bir hava katabilirsiniz. Siyah her zaman ofis için en kolay seçeneklerden birisi, üstelik kişiselleştirmeye en müsait renklerin de başında geliyor.

Birçok farklı trendi bir kombinde bir araya getirebilirsiniz. Güncel bir görünüm her zaman için sizi yenilikçi gösterecektir. Kırmızı siyah ve beyazın uyumu tartışılmaz. Bu üç rengi bir arada kullanarak klasik ama eğlenceli bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Bu sene terlikler çok moda, rahat ve şık bir terliği ofise giderken de tercih edebilirsiniz. Yine bu senenin en trend parçalarından birisi de hasır çantalar. Yazı en çok hatırlatan parçalardan birisi olan hasır çantaları birçok farklı parça ile kullanabilirsiniz. Bu tarz sade parçaları ofise giderken rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir