Online Stil Danışmanlığı'ndan 3000 TL Değerinde Hediye!

06 Oca 2015

Türkiye’nin ilk tesettürlü stil danışmanlarından Esra Seziş Kiğılı ile tesettür modası denince akla ilk gelen isimlerden Modanisa‘nın işbirliğiyle ortaya çıkan Online Stil Danışmanlığı projesi, dünyada bir ilki gerçekleştiriyor. İlk defa muhafazakar kadınlar, online stil testini çözerek hangi stile sahip olduklarını öğrenebiliyor, stillerine göre haftalık ipuçları ve ürün tavsiyeleri alabiliyorlar.

stil ss

İki aydan uzun bir süredir devam eden ve 50,000’den fazla kadının çözdüğü stil danışmanlığı testine www.modanisa.com/stilim adresinden ulaşabilir, 8 sorudan oluşan testi çözebilirsiniz. Testin sonunda çıkan formu doldurarak her hafta Esra Seziş Kiğılı‘dan stilinize özel ipuçları ve ürün önerileri alabilirsiniz.

stil kombin ss

Feminen, minimal, spor şık ve trendy stillerinden hangisine sahip olduğunuzu öğrenebileceğiniz test sonunda Modanisa hesabınıza anında tanımlanan 20 TL’lik hediye çekini alışverişinizde kullanabilir, indirimli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Üstelik testi çözen bir kullanıcının 1 yıl (2 sezon) boyunca kullanabileceği 3,000 TL değerindeki alışveriş çeki de Modanisa’dan!

Ödülü kazanmak için gereken 3 aşama:

  • www.modanisa.com/stilim adresindeki testi çözerek test sonunda bilgilerinizi girmek,
  • Stilinize uygun bir kombini giyerek fotoğrafını çekmek,
  • Kombininizi nerede ve nasıl giyeceğinizi belirten bir açıklamayla birlikte Instagram’da #modanisastilim ve @esraseziskigili etiketlerini kullanarak paylaşmak.

En güzel kombinler arasından Esra Seziş Kiğılı‘nın seçeceği bir kombinin sahibi 1 yıl (2 sezon) boyunca kullanabileceği 3,000 TL değerinde hediye çekinin sahibi olarak, gardrobunu baştan aşağı yenileme fırsatı bulacak.

fb_1

*Instagram’da fotoğraf paylaşımı son tarihi 15 Mart 2015 olup, kazanan kişi ile anket sonunda belirtilen e-posta adresi ile iletişime geçilecektir. Fotoğraf ile birlikte kombin hakkında açıklama yapılması zorunludur.

*Modanisa ve Esra Seziş Kiğılı’nın Instagram hesaplarına özel mesaj yoluyla gönderilen kombinler yarışmaya dahil edilmeyecektir.

*Instagram’daki stil testi sonuç sayfası (trendy, minimal, feminen, spor şık) paylaşımları yarışmaya dahil edilmeyecektir.

[wa-wps]
Paylaş

Modest lifestyle blogger. Moda, trendler, hayat tarzı, kitaplar ve filmler hakkında yazar. Yemek yapmayı ve yemeyi sever. Şu sıralar kendi blogu olan urbanmodest.com ve tr.urbanmodest.com ile uğraşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir