Özel Günleriniz için 10 Farklı Kombin Önerisi Sizlerle Buluşuyor!

26 Ağu 2014

 

Mübarek Ramazan ayı, bayram ve tatil derken düğünler ve özel davetlere bir süre ara verdik. Fakat artık tatil dönüşleri tamamlandı ve organizasyonlar kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor. Öte yandan nişan ve düğün tarihleri yaklaştı. Durum böyle olunca özel günleriniz için kıyafet alışverişi yapma zamanı geldi.

Peki; söz, nişan, düğün veya özel organizasyonlarda ne giyineceğinize karar verebildiniz mi? Belki de vakit daraldı ve siz hâlâ bir tercih yapamadınız, hatta araştırma fırsatı bile bulamadınız… İşte bu nokta da sizlerin işlerini kolaylaştırmak için kombinler hazırladık. Kombin hazırlarken ilgimizi çeken ve kullanmak istediğimiz renk ağırlıklı olarak mercan ve sarı oldu. Özellikle akşam davetlerinde siyahın ve mercanın yeri bir başka oluyor. Dikkat çekmek istemeyen ve sadeliği sevenleri de tabii ki unutmadık.

Tesettür giyim kombin önerilerimiz sayesinde alışveriş yapmak artık çok kolay ve keyifli… Şimdi sizler için hazırladığımız kombinleri inceleyelim.

tesettur-giyim-kombin-onerileri-5

tesettur-giyim-kombin-onerileri

Mercan ve siyah renklerinin birbiriyle uyumunu göstermek istediğimiz bu kombinin akşam için ideal tercih olduğunu söyleyebiliriz. Elbisedeki sarı detaylar şıklığınızı garantileyecek. Özellikle düğünlerde tercih etmenizi tavsiye edebiliriz.

tesettur-giyim-kombin-onerileri-2

2014 yaz sezonunun trend renklerinden olan sarının, kahve ağırlıklı kombine nasıl güzel bir fark kattığını görüyoruz. Bu kombin de özel günlerinizde size eşlik edecek şıklıkta.

tesettur-giyim-kombin-onerileri-3

Şıklığın detaylarda gizli olduğunu düşünen ve sadelikten yana tercih yapıp renk kullanmayı sevenler için hazırladığımız sax mavisi elbiseli kombinimiz ile bulunduğunuz ortamda şıklığınızla fark edileceksiniz.

tesettur-giyim-kombin-onerileri-4

Gece veya gündüz tüm davet ve organizasyonlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz tesettür kombin önerilerimiz ile şıklığı yakalayacaksınız.

 

tesettur-giyim-kombin-onerileri-6-1

tesettur-giyim-kombin-onerileri-7

tesettur-giyim-kombin-onerileri-8

tesettur-giyim-kombin-onerileri-9-1

tesettur-giyim-kombin-onerileri-10

 

Senin tercihin hangisi?

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir