Özel Tasarım Ebru Eşarplar

04 Mar 2015

Kim istemez ki kullandığı kıyafetin tek kendinde olmasını? Düşünsenize bir ürün alıyorsunuz ve dünyada ikincisi üretilmiyor. Bu cümleler en çok biz bayanları etkiliyor. “Tek bende var” demek hepimizin işine gelir. İşte yepyeni tasarım eşarplar bu ihtiyacımızı karşılıyor. Dünyada bir ikincisi olmayan ebru ipek eşarplar farklı olmak isteyenler için tasarlandı. Suyun üzerinde şekil alan renkler ve desenler başınıza taç olmaya geliyor. Severek kullanacağınız ebru tasarımlı eşarpların desenlerine göz atmak gerek.

z-ebru-esarp--fas--pomalin-107461-1

 

Pembe gönlüm sende. 🙂 Hangi bayan sevmez ki pembe kullanmayı? Elbete tüm bayanların favori renkleri arasındadır. Ne zarif, ne ihtişamlı duruyor.

z-ebru-esarp--granat--pomalin-100473-1

 

İlkbahar ve yaz mevsimi en çok özlediğimiz aylardan. Gelişi bile güzeldir baharın. Bahar kokulu eşarplar, çiçekli tasarımlar görmek bile yetiyor içimizi ısıtmaya. Deniz dalgalı ebruli bu eşarp kış aylarının kasvetinden sonra çok iyi gelecek hepimize. Tükenmeden hemen göz atmalısınız. Unutmayın bir diğeri olmayacak 😉 Çünkü ebru sanatı yapılırken bir diğerini asla tekrar edemez.

z-ebru-esarp--misir--pomalin-107458-1

 

Haki yeşilin ağırlığı daima büyüleyicidir. Özellikle ağır bir davette tercih edilecek modellerin başındadır.

z-ebru-esarp--gine--pomalin-107449-1

 

Renklerin dinginliği ne huzur verici, tıpkı enerjisi gibi bazı renkler insana huzur verir. Bazı renkler ise; tamamen coşturur.

Sizde özel bir tasarıma sahip olmak istiyorsanıza bu eşarpları iyice gözden geçirin. Birbirinden ihtişamlı ebru tasarımlı eşarplar için tıklayın…

Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir