Özel Tasarım Özel Parçalar

25 Şub 2018

 

Özel tasarım koleksiyonlar, rafine zevkleri olan kadınlar için kurtarıcı. Sezon ötesi parçalar peşindeyseniz, sizler için seçtiğimiz özel tasarımların en özel parçaları işinizi kolaylaştıracak.

Biraz indirim özel tasarım ürünlerle iyi gider diyoruz ve elbiseden şallara bir çok seçeneği sıralıyoruz.

ozel-tasarımlarla-ozel-stil

Herkesin gardırobunda siyah bir elbise bulunmalı. Beklentiniz siyah bir elbiseden fazlaysa Muslima Wear farklı tasarımlarıyla incelemeniz gereken tasarımlarla dolu. Aynı zamanda kolay şekil alan ve konforlu şal koleksiyonu da olan marka, indirimlerde iyi bir seçenek olabilir.

ozel-tasarımlarla-ozel-stil

Moda radarımıza takılan son dönemin gözde renk ve desenlerine sahip bu tunik Mevra’dan. Eteğini de satın alarak son dönemin trendlerine ayak uydurmanız mümkün. Rahatlığı ve şıklığı ise garanti. İndirime girmesi dört gözle beklenenlerden olan bu iki parçayı favorilerinize eklemeyi unutmayın.

ozel-tasarımlarla-ozel-stil

Her ortamda giyilebilecek, ayrı ayrı da kullanabileceğiniz bir takım düşünün. Lef’zen ceket boylarını uzatıp koleksiyonuna ekleyerek zor bulunan parçaları edinmemizi sağlıyor. Bu takımla klasik, spor, şık veya daha da gösterişli olmak sizin elinizde. Sokak modasının öncülerinden olan bu takım kullanışlı parçalarda üst sırada.

ozel-tasarımlarla-ozel-stil

Triko elbiselerin rüzgarı kış boyunca esmeye devam ederken Mustafa Dikmen tasarımları bir çok seçenekten öne çıkıyor. Farklı detaylar ve kaliteli kumaşlarla zenginleştirilen koleksiyon, sezonun en trend modellerini barındırıyor. 

Fransızca “tricotage” kelimesinden dilimize giren triko, M.Ö. 6. ve 5. yüzyıllarda Orta Asya Türkleri ve Mısırlılar tarafından kullanılmış. 1700’lü yıllarda eşinin işlerine yardımcı olmak isteyen rahip William Lee, ilk örgü makinesini icat edince moda dünyasının daha fazla üretmeye devam edeceği yıldız parçalar haline gelmiş.

ozel-tasarımlarla-ozel-stil

Şal ve eşarp, kombinlerimize yön veren kilit parçalar. Bazen bir şalla tüm kıyafetimizin havası değişirken bazen de farklı şal bağlama stilleri ile tarzımızı koruyoruz. Argite kolayca şekil verebileceğiniz şallara zarif detaylar ekliyor. Tek renk şalları ise ütü istemeyen uzun ömürlü kumaşlardan seçiyor.

ozel-tasarımlarla-ozel-stil

Kaban modelleri satın alırken en titiz davrandığımız parçalardan değiller mi? Dış giyim uzun süre kullanıldığı için hem kaliteli hem şık hem de modern olmalı. Aynı şeyi siz de istiyorsanız, Ayşen Özen tasarımlarında önem verdiğiniz detayların tamamı müşterilere sunuluyor.

Daha fazlasını modanisa.com‘da keşfedebilir, kendi özel parçanızı tükenmeden satın alabilirsiniz.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir