Özgünlüğü Dilvin İle Yakalayın

23 May 2017

 

Evden heyecanla çıkıp bir bin hayalle alışverişe gidiyorsunuz. Ayaklarınız şişiyor, damağınız kuruyor. Fakat o kadar mağaza dolaşmanıza rağmen sizi can evinizden vuracak bir parça göremiyorsunuz. Eğer siz de bu durumla sık sık karşılaşıyorsanız Modanisa.com size yardımcı olabilir. Bir tık ötenizde olan siteyle birbirinden benzersiz parçaları evinizden çıkmadan görebilir ve satın alabilirsiniz.

Birçok firmanın ürünlerini satmakta olan Modanisa.com son olarak Dilvin markası ile anlaştı. 1988’de kurulmasına rağmen 2002’de Dilvin ismini alan firma farklılığıyla göz dolduruyor. Son teknoloji shima ve desen bilgisayarları, ar-ge, test ve kontrol tesisleri, ileri teknoloji bilgi sistemleriyle kaliteden ödün vermiyor. Gerçekten hiçbir yerde bulamayacağınız özgün tasarımlarla da sizi kendine hayran bırakıyor.

Kadınlar genellikle eteğin üstüne ne giyeceği bilemez. Bu yüzden de etek giymekten kaçınırlar. Fakat Dilvin’in eşsiz bluz ve gömlekleri bütün kadınlara eteği sevdireceğe benziyor.

Tesettür dünyasında en çok tunik tercih ediliyor. Sayıları fazla olduğu için de birbirlerine benzemekten kendilerini alamıyorlar. Özgün tasarım peşinde koşan kadınlar aradıklarını burada bulabilirler.

Kot ceketi sevmeyen yoktur herhalde! Peki ya şık bir yeleğe ne dersiniz? Serin yaz akşamlarında sizi sarıp sarmalayacak birbirinden güzel parçalar sizi bekliyor. Fazla bekletmeyin derim;)

 

Paylaş

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans bölümü mezunu Nuray Ünver, çeşitli sertifika programlarına katılarak onur ve yüksek onu belgeleri aldı. Modayla ilgili eğitim programlarına katılmaya devam ederken, kendi blogunu yönetiyor ve tesetturgiyim.com'da yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir