Özsoy'dan İçinizi Isıtacak Şallar

17 Ara 2015

Bu kışın en büyük trendlerinden birisi sıcak tutacak, kocaman şallar. Uzun zamandır uygun fiyat ve kaliteyi bir araya getiren tasarımları ile piyasada sağlam bir yere sahip olan Özsoy markası, bu sezonun önemli trendini de yakalamayı ihmal etmemiş. Birbirinden farklı renk ve desenleri ile çok geniş yaş ve zevk aralığına yönelik bir koleksiyon hazırlanmış. %100 akrilik olan dokumaları ile kış boyunca ısınacağınızdan emin olabilirsiniz.

özsoy omuz şalı

Kış gelmiş olsa da süsünden vazgeçmeyen hanımların çok beğeneceğine inandığım modellerden birisi bu simli omuz şalı. Haki üzerine altın sarısı simleri ile kış aylarının karanlık ve basık havasına az da olsa ışıltı katacak olan bu şal, renginden dolayı birçok farklı renk ile de rahatça kullanılabilir.

özsoy omuz şalı

Birçok farklı renk seçeneği ile sunulan düz omuz şallarından en beğendiğim renk ise sarı oldu. Bu sezon sıkça göreceğimiz sarı rengi, büyük parçalarda kullanmaktan çekiniyorsanız şal gibi küçük parçalarla daha yumuşak bir geçiş yapabilirsiniz.

özsoy omuz şalı

Daha büyük yaşlardaki hanımların çok severek kullanacağına inandığım modelleri ise ajurlu şalları oldu. Yine birkaç farklı renk seçeneği ile sunulan ajurlu şallar oldukça şık duruyor. Renk daha canlı ve açık renk oldukça da model daha belirgin bir hal alıyor.

özsoy omuz şalı

Özsoy markasının şalları arasından sizler için seçtiğim son model ise, üzerinde İstanbul desenlerine yer verilen şal oldu. Genelde gençlerin desen ve modellerinden dolayı uzak durduğu omuz şallarını beğeni ile kullanabileceğimiz bir forma sokmuş olmaları benim çok hoşuma gitti.

Ürünleri daha detaylı incelemek ve sipariş vermek için tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir