Pamuklu Şallarla Serin Bir Yaz

18 Tem 2017

Şal takmayı hemen hemen hepimiz çok seviyoruz. Özellikle ipek şallar en çok tercih ettiklerimiz arasında oluyor. Ancak yaz sıcaklarında bu durum biraz değişiyor ve daha hafif, nefes alan kumaşlara öncelik vermeye başlıyoruz. Hal böyle olunca tesettür markaları da sıcak yaz günlerinde terletmeyen ve serin tutan şalların çeşitlerini arttırarak bizlere sunuyor. Piliseli, desenli şallar en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. O halde bu yaz tercih edebileceğiniz hem şık, hem pamuk oranı yüksek şallara hep birlikte göz atalım;

Renkleri ve kendinden desenleri olan pamuklu şallar yaz aylarında her kıyafetinize eşlik edecek. Canlı renkleri sayesinde rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Renk ve desenin yanı sıra temizlemesi oldukça kolaydır.

Tarçın, yeşil, indigo, fuşya gibi sezon renkleri göz kamaştırıyor.

Serin tutan ve nefes alan tesettür giyim modelleri Modanisa ile bir tık ötenizde!

Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir