Pançoları Sevdirecek Beş Fikir

05 Nov 2016

 

Yıllardır severek kullandığımız pançoları, her ortamda iz bırakacağınız beş fikir ile çok daha fazla seveceksiniz.

Eğer gardırobunuzda bir tane varsa önerilerimizden birini değerlendirebilir, hala pançonuz yoksa da yazımızın sonunda vereceğimiz linke tıklayarak uygun fiyatlılardan birini satın alabilirsiniz.

panco

Panço oldukça geniş duran bol bir dış kıyafettir. Desenli kullanacaksanız, diğer kıyafetleriniz düz renk olmalı. Böylece daha zayıf görünürken, daha da tarz bir duruş kazanırsınız. Pançonuza şapkalar çok yakışacaktır. Şapka veya bere seviyor ama başörtünüzden dolayı kullanamıyorsanız, abartılı model olmayan siyah bir şapkayı, yine siyah bir şalın üzerine kullanabilirsiniz.

panco-modelleri

Büyük şalları panço olarak kullanmayı hepimiz tercih ederiz. Tıpkı görseldeki gibi kemer yardımı ile oldukça şık bir görünüm kazanabilirsiniz. Ancak pançonun arka kısmının kemerin dışında olmasına dikkat edin. Eğer bu şekilde kullanırsanız, daha ince bir bel görünümü yakalamış olursunuz.

pancolari

Aksesuar olarak kolye, pançolara çok yakışıyor. Yakasız modellerden birini seçip, zevkinize göre bir kolye ile görünümünüzü tamamlayın. Soğuk kış davetlerinde üşümek istemeyenler, daha gösterişli bir kolye ile geceye ayak uydurabilir.

pancolari-sevdirecek

Yaka detaylı pançoları, uzun tunik veya uzun gömlekler ile kullanmayı deneyin. Spor giyimden vazgeçmeyen hanımlar, görseldeki gibi bir duruş yakalayabilir. Uzun gömleğinizin son iki düğmesini açık bırakarak daha tarz bir görünüm ortaya çıkarın. Artık yaz – kış giyilebilen spor ayakkabıların keyfini üşümeden çıkarmak böylece mümkün.

panco-satin-al

Sade model pançolar, bir broş veya çiçek ile çok farklı bir havaya bürünmenizi sağlayabilir. Elinizde sevdiğiniz bir çiçek varsa, büyük bir çatal iğneyi silikon tabancası ile çiçeğinize yapıştırın. Bu şekilde broş gibi kullanabilirsiniz. Zevkinize ve tarzınıza uygun her broş veya aksesuar, sade pançolarınızı renklendirecek.

Pançoların içine aynı renk kıyafetler giymeyi deneyin. Bu daha zarif ve klas bir duruş yakalamanızı sağlar. Boyunuz uzun ise, diz üstü çizmeler ile kullanabilirsiniz. Uzun boylu olmayan hanımlar, pantolonları ile aynı renkte süet bir bot ile aynı görünümü yakalayabilir. Fakat bu botların uzun olmamasına dikkat edilmelidir.

Tüm panço modellerinden zevkinize uygun olanı bulmak için tıklayın.

 

 

[wa-wps]
Paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *