Pantolon Etek Devrimi

03 Eyl 2017

Çabasız şıklığın rahatlıkla buluşma noktası olan pantolon etekler geri dönüyor! Sokak stilinin tartışmasız en kolay kullanılan parçası olan pantolon etek, kısa gömleklerle günlük spor şıklığı en pratik yoldan garanti altına alırken ceketle kombinlendiğinde iş kadını imajını zamansız zarafetiyle tamamlıyor. Kotun baştan ayağı her parçada kendini gösterdiği bahar yaz sezonunda pantolon etekler kurtarıcınız olacak.

Kot etek – kot gömlek ve kot pantolon – kot gömlek kombinleri sokak stilini ele geçiren stillerin başında gelirken kot modasını uygulamanın en kolay yolu pantolon etekten geçiyor. Nefes alan tril tril tensel kumaştan kot pantolon eteği dilerseniz beyaz basic parçalarla kombinleyip kot ceketle kombininizi tamamlayarak da spor şıklığı yakalayabilirsiniz.

Su yeşilinin en güzel tonunu taşıyan pantolon etek baharın cıvıl cıvıl havasını gardırobunuza taşıyor. Hafta içi işe giderken düz beyaz gömlek ve kolyeyle ofis şıklığınızı tamamlayacak pantolon etek hafta sonu arkadaş gezmelerinde spor ayakkabı ve mevsimlik ceketle çabasız şıklığın kapılarını aralayacak. Farklı renk seçenekleri bulunan modelin her biri doğanın en güzel tonlarından esinlenmiş.

İş toplantılarında, davetlerde ve özel günlerde kurtarıcı parça olacak pudra pantolon etek romantik havasıyla sayısız kombin imkanı sağlıyor. Rahatından ödün vermek istemeyenler düşünülerek tasarlanan pantolon etekde son zamanların vazgeçilmezi haline gelen pudra renginin her tene yakışacak bir tonu tercih edilmiş. Aynı anda birkaç renk kullanmaktan hoşlanmıyorsanız benzer tonlardaki parçalarla tamamlayabileceğiniz gibi gri, limon küfü, gül kurusu gibi renklerle daha hareketli bir hale de getirebilirsiniz.

Giymesi zor olsa da her renkle kusursuz uyum yakalayan ekru sıcak yaz aylarında en çok tercih edilen renkler arasında yer alıyor. Su yeşili, pudra pembesi gibi açık renklerde parçalarla kombinleyebileceğiniz ekru pantolon eteği lacivert, siyah gibi koyu renklerle tamamlayarak klasik bir şıklık elde edebilirsiniz.

Eğlenceli desenli kumaşlar çiçek deseninin yerini alırken siz de pantolon etek rahatlığında bu sokak stili trendini yakalayabilirsiniz. Spor ayakkabıyla günlük koşuşturma içindeki şıklığınızı korurken kırmızı, sarı, yeşil gibi zıt renklerde topuklu ayakkabılarla giyerek farklı bir tarz yakalayabilirsiniz.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir