Pastel Renklerle Yaza Merhaba

05 Jun 2016

Artık her mevsim her renk giyilir dense bile kışın kalın kıyafetler ve koyu renkler giymemek elde değil. Kışın havanın isi, yağmur, çamur, kar derken elbette koyu renkler tercih ediliyor. O yüzden en çok pastel renkler özleniyor. Kış aylarından çıkıp yaza kavuşmanın keyfini pastel tonlarda yaşamak insana huzur veriyor. Geçiş dönemlerinde daim kendinizi baştan aşağı adeta yeniliyorsunuz. Bu kesinlikle doğrudur. Çünkü insan hiçbir zaman sabit bir varlık değildir. Yenilenmek ister ve bunu da mevsimsel geçişlerde çok güzel uygular. Bunun için size seçtiğimiz pastel tonlarda kıyafetlerle fikir oluşturabilir ve ayrıca alışveriş yapacaksanız tercih edebilirsiniz. O zaman pastel renklerin büyüsüne kapılmaya hazır olun!

prenses-abiye--pudra--gizem-kis-204118-1

Davetler, yemekler yaz aylarında hiç bitmez. Sürekli gitmek zorunda olduğunuz yerlere böylesine pastel tonlarda rengarenk bir elbiseyi tercih etmeye ne dersiniz?

diamon-tunik--bej--miss-vaqa-212198-1

Sadece davetlerde değil günlük giyiminizde de pastelin huzurunu üzerinizde taşıyın.

alita-tunik--pudra--miss-vaqa-212172-1

Bu tunik kap havasını andırmıyor mu? Bence iki türlü kullanılabilir. Tercih yine sizin.

payetli-abiye-elbise--yesil--mislina-210414-210414-1

Abiye seçiminizde pudra tonları atlamayın. Özel günlere daima canlı renkler yakışır.

yazlik-triko-tunik--indigo--mocha-triko-209811-1

Serin tutan triko mu olur? Olur tabi ki; içerisinde viskon karışım olursa yazın en çok serin tutan triko tercih edilir. Yaz aylarında serinlemek zordur. Ancak böylesine salaş ve viskon karışımlı kıyafetlerle çok kolay serinleyebilirsiniz. Elbette bunu bir de pastel renklerin dokunuşu ile yaşamak gerek.

desenli-elbise--pudra--burun-209264-6

Günlük elbiselerinizde de şık olmanın güzelliğini yaşamak mümkündür. Pastelin ruhunuza ince dokunuşunu kıyafetlerinizde yaşayın. Giydikleriniz ve ruhunuz kesinlikle en doğru şekilde bütünleşecek.

Pastel dokunuşlarla yaza merhaba demek istiyorsanız, görsellerin üzerine tıklayabilirsiniz.

[wa-wps]
Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *