Pembe Pırıltılar Tesettür Giyim Butik

26 Ağu 2014

 

Tesettür giyim butik ziyaretlerimize tüm hızıyla devam ediyoruz. Bu defa İstanbul Fatih’te bulunan Pembe Pırıltılar tesettür giyim butikte idik.

Hiç şüphesiz yıllardır Fatih, tesettürlü bayanların alışveriş mekanları arasında yer alıyor ve yaklaşık 4 yıldır da Pembe Pırıltılar bu görevi üstlenenlerden. Tesettür giyim modelleri tasarlayarak satışa sunan aynı zamanda adı gibi şirin ve tatlı bir butik. Tesettür giyim modellerini tasarlarken tesettür çizgisinden çıkmamaya çalışarak hem vicdanlarını rahat tutmaya çalıştıklarını hem de kapalı da şık olunabileceğini dile getiriyorlar. Merve Bahçivan ve Saadet Kaba sıkı dostluklarını bir çatı altında birleştirerek emin ve sağlam adımlarla hedeflerine doğru ilerliyorlar. Abiye modelleri, hazır giyim, etek, gömlek, kap modellerine ve özel tasarım ürünlere sahip olmak istiyorsanız, Pembe Pırıltılar Tesettür Giyim Butik tercihleriniz arasında olacaktır. Her geçen gün çalışmalarına bir yenisini ekleyerek ve ürün yelpazesini genişleterek devam eden Pembe Pırıltılar Tesettür Butik, yeni sezona sürpriz ve güzel parçalar sunmak için hazırlanıyor. 2014 İlkbahar-Yaz tasarım ürünlere sayfamızdan ulaşabileceksiniz.

Pembe-Piriltilar-9

 

pembe-piriltilar-11

Pembe Pırıltılar Merve Bahçivan

Pembe-Piriltilar-5

Pembe Pırıltılar Saadet Kaba

Pembe-Piriltilar-6

Pembe-Piriltilar-7

Pembe-Piriltilar-8

Pembe-Piriltilar-10

Adına yakışır canlı renkler, pırıl pırıl bir butik Pembe Pırıltılar

Pembe-Piriltilar-2

Pembe-Piriltilar-3

Pembe-Piriltilar-4

www.tesetturgiyim.com olarak kendilerine başarılarının devamını diler ve sıcak butiklerinde bizleri samimi bir şekilde ağırladıkları için teşekkür ederiz.

Pembe Pırıltılar Tesettür Butik Adres: Fevzipaşa cad. Kınalızade sk. No: 21/A Fatih/İstanbul

Telefon: 0212 533 09 77

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir