Rabia Z Simply Chic Şal ve Comfort Bone

08 Ağu 2015

Şıklık yarışını en zahmetsiz şekilde kazanmak isteyenler için biçilmiş kaftan olan Rabia Z. ürünleri, renk çeşitliliğiyle göz dolduruyor. Sıcak yaz günlerinin kurtarıcısı olmaya aday jersey şallar, esnek penye yapısıyla bonesiz kullanım rahatlığı sağlıyor.  Gökkuşağının her rengini moda severlerle buluşturan şal koleksiyonu, her ten rengine yakışacak alt tonların tercih edildiği tonlarda oluşturulmuş.

rabia

İnce ve dökümlü kumaşlar tercih edilerek üretilen şallar, iç göstermeyen yapısıyla rakiplerinden bir adım önde. Evden çıkmadan önce uzun uzun ayna karşısında şal düzeltme devrini kapatmayı amaçlayan jersey şallar, iğnesiz kullanım rahatlığını da beraberinde getiriyor. İkiz annesi olan Rabia Zargapur,  tasarımcılığa verdiği 2,5 yıllık annelik arasından sonra, Modanisa bünyesinde çıkardığı koleksiyonunda, kısacık zaman diliminde hazırlanması gereken annelere, şık bir nefes alma lüksünü yaşatıyor. Tasarımcı ürünlerine sahip olmanın ayrıcalığına makul fiyatlarla da erişilebileceğinin en renkli kanıtı olan Simply Chic şalların yanı sıra Comfort bonelere de Modanisa’dan ulaşmak mümkün.

pudra bone

Sıradan bonelerden ipsiz ve dökümlü modeliyle öne çıkan Rabia Z. imzalı boneler de ince penye kumaşıyla yaz dostu. Transparan özellikteki şal ya da eşarpların içine gönül rahatlığıyla kullanılabilen boneler, tek başına duruşuyla dahi oldukça şık. Tesettürlü tasarımcının elinden çıkan her parça rahatlıkla şıklığı aynı potada eritmeyi başaran ve tarzından ödün vermeyen kadınların kurtarıcısı olmaya aday. Rabia Z. ürünlerine Modanisa‘dan ulaşabilirsiniz.

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir