Rahat Ayakkabılarla Günün Temposuna Uyum Sağlamak

07 Nis 2016

 

Modern yaşamın getirdiklerinden birisi hızlı yaşamdır. Artık hareketlerimiz, adımlarımız, işlerimiz olabildiğince hızlıdır. Bu derece hızlı olan her şey günün sonunda yorgunluk verebilir. Eğer günün temposuna ayak uydurmak istiyorsanız kıyafet konusunda seçimlerinizi rahat olmasına dikkat etmekte fayda var. Özellikle ayakkabılarınızı seçerken temponuza dayanabilecek şekilde almanız gerekiyor. Topuklu ayakkabıları çok sevebilirsiniz. Kıyafetlerinizle şık durduğunu düşünebilirsiniz. Ancak topuklu ayakkabı gün boyu hareket etmenizde size sıkıntılar yaşatabilir. Bundan dolayı hem kıyafetlerinizle uyumlu olabilecek, hem şıklık sağlayacak, hem de günün temposuna katılabilecek ayakkabılara göz atmanızda yarar  var. Sizin için seçmiş olduğum ayakkabı modellerinden bazıları şu şekilde,

ayakkabi--bordo--ayakkabi-havuzu-182385-182385-1

Süet, püskül detaylı olan bu düz taban ayakkabıyla güne ayak uydurmak çok kolay olacak. Ayağınızı sıkmayan, parmaklarınızı daraltmayan modelin tasarımı kadar renkleri de hoşunuza gidecek. Yürürken, adım atarken kendinizden emin şekilde ilerlemek istiyorsanız tercih edebilirsiniz.

ayakkabi--siyah--ayakkabi-havuzu-182410-182410-1

Bir önceki modele benzer yanı olan ama ufak farklılıklarla havasında değişiklik sağlayan modelin rugan olması dikkat çekiyor. Kot pantolonlarınızla spor ve klasik zıtlığı havasında günü şık olarak tamamlamaya ne dersiniz? Siz de sürekli tempolu hareket edenlerdenseniz şık ve rahatlığı yakalayın.

ayakkabi--altin--ayakkabi-havuzu-182451-182451-1

Sizce baharın gelişiyle renklere de canlılık gelmedi mi? Her yerde bir hareketlilik, canlılık… Kış ayının üzerinize sinmiş rehavetini yok etmesini istiyorsanız açık tonda ayakkabı modellerini de listenize ekleyin.

-188969-1

Gümüş sedef görünümü veren bu şık model ise; daha çok klasik görünümü kazandırıyor.

ayakkabi--mavi--ayakkabi-havuzu-182453-1

Spor ayakkabıları da günün içinde kullanmayı seviyor ama bir türlü günlük kullanabileceğiniz modellere rast gelmiyor musunuz? O halde renkleri ve tasarımı ile size rahatlık verecek bu modeli hayatınıza almayı deneyin. Üstelik rengarenk çeşitliliği ile sınırlama yapmıyor. Tüm bu ve buna benzer modelleri görebilmek için linke tıklayın.

ayakkabilar

[wa-wps]
Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir