Rahat Yazlık Kombinler

13 Eyl 2017

 

Bir haftalık bir serinliğe kanıp, Ağustos ayının yarısı yaz yarısı kıştır demiştik. Ama hava durumu yine ters köşe yaptı. Ağustos’un son demlerini yine alnımızdan damlayan ter damlaları ile yaşıyoruz. Herkesin önünde bir vantilatör, elinde yelpaze Allah rızası için nefes alınabilecek bir hava dalgası arayışında geziniyoruz. Bu haftaları da atlatırsak artık yazdan geriye çok fazla bir şey kalmayacak diye umuyorum. Siz ne dersiniz? Havayı serinletemeyince çareyi kıyafetleri hafifletip inceleştirmede arıyoruz elimiz mahkum. Tabii ki tercihlerimiz ince ve pamuklu kumaşlardan, nefes alan dokulardan yana oluyor. Rahat yazlık kombinler yazımızda size birbirinden farklı seçenekler sunuyoruz, hazır mısınız?

rahat_yaz_kombinleri

Eskiden sandalet giymeye hiç yanaşmazdım. Hala da çok sevmem ama bu havalar beni mecbur ediyor, genel olarak da kullanım oranının çok arttığını gözlemliyorum. Sade tasarımlara sahip sandaletler benim favorilerim. Rahatlık bazlı bir parçada abartıya çok ihtiyaç duymuyorum.

Bol paça keten pantolonların üstüne göğüs kısmından büzgülü bluzları çok yakıştırıyorum. Salaş görünümleri ve etnik desenleri ile yaz aylarına çok yakışıyorlar. Hasır çantalar bu sezon patlama yaşıyorlar. Her stil ve kombinle tercih edebileceğiniz bu parçalara bir şans verin derim.

rahat_yaz_kombinleri

Pijama altlarını andıran viskon kumaş pantolonlar bu yazın kurtarıcı parçalarından. Eşofman altlarının rahatlığını aratmıyorlar. Hem de bu rahatlığı çok şık bir şekilde bizlere sunuyorlar. Kısa blok topuklar bu sezon oldukça revaçta. Bu trendi yakalayarak rahat topuklu ayakkabı giymenin zevkine varabilirsiniz. Kombinlerinize renk ve enerji mi katmak istiyorsunuz? Çantanızı göz dolduran bir model ve renkte seçin. Görünümünüze yazın enerjisine yaraşır bir renk katın.

rahat_yaz_kombinleri

Genelde üşengeçlikten simsiyah giyinip çıksam da renkli parçaları kullanmayı çok seviyorum. Canlı renklerin bir araya gelerek, tek bir kombin içerisine harmanlanması benim için apayrı bir zevk. Siz de benim gibi renkleri birbirine katıp karıştırmayı seviyor musunuz?  O zaman bu yaz kombinini çok seveceksiniz. Çiçekli üstler en kolay çok renkli parçalardan birisi. Sade ve renkli olmaları, içinde genelde birden fazla rengi barındırıyor olmaları, farklı renklerle kolayca harmanlanmalarını sağlıyor.

 

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir