Raşit Bağzıbağlı Dubai Modest Fashion Week’te!

22 Kas 2017

 

Muhafazakâr modanın kalbi Modanisa ana sponsorluğunda Dubai’de atacak. 

Dünyaca ünlü starları giydiren modacı Raşit Bağzıbağlı, Modanisa’ya özel hazırladığı ilk Muhafazakâr giyim koleksiyonunu, dünyanın en prestijli moda etkinliği Dubai Modest Fashion Week’te top model Halima Aden’in baş mankenliğinde Avrupa ve Ortadoğu’ya tanıtacak.

Muhafazakâr modanın öncü markası Modanisa’nın ana sponsorluğunu üstlendiği Dubai Modest Fashion Week’te Raşit Bağzıbağlı’nın yanı sıra muhafazakâr moda sektörüne tasarımlarıyla yön veren Selma Sarı ve muhafazakar giyim tarzının stil ikonu Müslima Wear markası iki ayrı moda show’la Türkiye’nin adından söz ettirecek.

8- 9 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek moda etkinliğinde, Türk modacıları Ortadoğu’ya tanıtarak İstanbul’u muhafazakâr giyimde söz sahibi yapmayı hedefleyen Modanisa, 2017-2018 Sonbahar-Kış koleksiyonlarını sunarken Türk markaları, Avrupa ve Ortadoğu’da muhafazakâr giyim/yaşam tarzlarıyla hayranlık uyandıran dünyaca ünlü sosyal medya fenomenleri Dina Tokio, Isra Chaker, Dalal Aldoub, Feeeeya ve Fatma Husam gibi isimleri söyleşiler gerçekleştirmek üzere moda severler ile bir araya getirecek.

2016 yılında İstanbul, 2017 yılında Londra Modest Fashion Week ‘in ana sponsorluğunu üstlenen Modanisa, 3.’sünü gerçekleştireceği Dubai Modest Fashion Week’ le sektöre yenilikler getirmeye devam edecek.

Dubai Modest Fashion Week Hakkında!

Bu yıl 3. kez düzenlenecek olan Dubai Modest Fashion Week, dünyanın her yerinden muhafazakâr moda profesyonellerini bir araya getiren önemli bir köprü görevi üstlenirken, öte yandan Ortadoğu’nun milyarlarca dolarlık muhafazakâr moda pazarına açılan büyük bir kapı konumunda.

Ortadoğu ve Körfez’in en büyük pazarına sahip olan Dubai’deki olanaklar moda adına limitsiz fırsatlar yakalamak anlamına da geliyor. Potansiyel muhafazakâr moda pazarının 2021 yılında 368 milyar olacağı öngörülüyor.

Muhafazakâr moda tasarımcıları, moda ikonları, moda endüstrisinin en iyi tasarımcı ve uzmanları, en iyi markalar, en iyi yetenekler, influencer’lar, bloger’lar, moda editörleri, moda dünyasından ünlü isimler, muhafazakâr moda severler, Dubai ve uluslararası medya kuruluşlarının bir araya geldiği beş kıtaya etki eden dev bir etkinlik.

Burj Khalifa Park’ta gerçekleşecek olan ‘’Dubai Modest Fashion Week’’, dünyanın her yerinden tüketim ve alım gücü en yüksek olan tabakaya ev sahipliği yapacak.

Açılışı Modanisa’nın muhteşem Moda Show’u ile yapılacak olan etkinlikte 22 ayrı moda show’u,  100 farklı marka, seminerler, fotoğraf sergileri, moda gösterileri yer alacak.

Hedeflenen Erişim

5 Ayrı Kıtada Uluslararası PR Erişimi

100 Milyon Medya Erişimi

10 Bin Ziyaretçi

100 İnfluencer

90 milyon erişim sağlandı!

2016 Mayıs’ında İstanbul’da, 2017 Nisan’ında Londra’da gerçekleşen muhafazakâr moda haftası kapsamında 90 milyon erişim sağlandı.

Newyork Times, Elle, Wahington Post, China Daily, China Post, Vogue, Woman, The Guardian, Kuwait Times, Vanity Fair, Arap Times, USA Today, CNN, Gazelle, Sabah, IB Times gibi dünyanın en büyük yazılı basın mecralarında geniş yer verilerek haber oldu.

Global tasarımcılardan ise Endonezyalı Anniesa Hasibuan, Avrupa’dan İman Andebe, Avusturalya’dan Amalina Aman, Birleşik Arap Emirlikleri’nden Annah Hariri gibi sektörün önemli designer’ların yanı sıra uluslararası influencer’lardan Halima Aden, Leena Asad, Soha MT, Dina Tokio, Mariah Idrissi gibi isimler yer aldı.

www.modanisa.com

[wa-wps]
Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir