Refka 2016-2017 Sonbahar Kış Koleksiyonu

17 Eyl 2016

Saatler, günler, haftalar, aylar derken zaman hepimiz için hızlı ilerliyor. Artık zaman kavramı herkes için değişti. Teknoloji, bilim ve bilgi çağına yetişirken yaşantımızda bazı şeylere geç kalabiliyoruz. Giyimimizden her şeye kadar değişim halindeyiz. Öylesine hızlı hareket ediyoruz ki; bazen giyinmek bile güç geliyor. Son dönemlerde bu hızlılığı fark eden insanlar, firmalar, ülkeler ve markalar minimal yaşam tarzına yönelmeye başladı. Yani daha sade ve az eşyayla yetinmenin yollarını aradı. Yaşadığımız çağ da giydiğimiz kıyafetler her anımızı etkiliyorsa bunu daha minimal bir hale getirebiliriz. Refka markası bu konuda uzun süredir minimal duruşunu ve şıklığını koruyan markaların başında geliyor. Yeni sezona yine sade ama bir o kadar şık ve uygun fiyatlarla giriş yaptı. Refka 2016/2017 Sonbahar-Kış koleksiyonuna hep birlikte göz atalım.

garnili-hirka-siyah-refka-220800-4

Sonbahar akşamları geldiğinde o ince hırkalar vazgeçilmezimiz oluyor. Pantolon giymek kış ayında daha rahat ve sıcak tuttuğundan üzerine uzun tunikler, hırkalar gerek. Garnili siyah hırka bu sezon üzerinizden hiç düşmeyecek.

sal-yaka-ceket-mavi-refka-226234-1

Giy-çık tarzında olan minimal ceketler kış boyunca dış kıyafetiniz olacak. Giydiklerinizin üzerine kışın mont-kaban gibi dış kıyafette gereklidir. Ancak daha rahat olmak istiyorsanız şal yakalı ceketleri tercih edebilirsiniz.

kolyeli-tunik-visne-refka-228176-3

Pantolonlarınız üzerine tunik de olmazsa olmazların arasında birinci sırada geliyor. Son dönemlerin en rahat ve en kolay giyim tarzıdır. Özellikle çalışan kadınlar için oldukça önemli bir kıyafet.

yirtmac-detayli-cupro-tunik-gri-refka-220687-9

İnsan sürekli değişiyor ve giydikleri de sabit kalmıyor öyle değil mi? O zaman giydiklerimiz neden sabit kalsın! Bazen değişiklik iyidir. Tıpkı bu tunikteki yırtmaç detayında olduğu gibi…

kapitone-mont-haki-refka-178918-178918-4

Spor giyimden vazgeçemeyenler burada mı? Kapitone montlar tam sizin istediğiniz tarzda. Şık, sade, spor ve sıcak tutan bu kapitone montlar tüm kış sezonu boyunca üzerinizden düşmeyecek. Refka 2016 ve 2017 sonbahar kış sezonunu daha detaylı incelemek için tıklayın…

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir