Refka Elbise Modellerini Sizler için Mercek Altına Aldık!

26 Ağu 2014

Refka, tesettürlü bayanlar için alternatif elbise modelleri sunuyor. Günlük kullanımlarınızda şıklığı ve rahatlığıyla ön planda olan elbiseler, akşam ve gece davetlerinde zarafeti ve asilliği vaad ediyor.

Ramazan ayında, iftar davetleri sebebiyle akşamlarımız bir hayli hareketli geçiyor. Dostlarımız ve akrabalarımızla bir araya gelip, sevgi çemberimizi genişletiyor ve içini sıcacık manevi duygu ile dolduruyoruz. Tabii bu durum; kadınların “bugün ne giyineceğim” derdini de beraberinde getiriyor. Tam da burada devreye giren Refka, yeni tasarım elbise modelleri ile imdadınıza yetişiyor. Üstelik uygun fiyat seçenekleriyle Modanisa’da satışta olması, ulaşılabilirlik kolaylığını da beraberinde getiriyor. Refka 2014 elbise modellerini sizler için derledik.

modanisa-refka-elbise-modelleri-2014

Yeşil elbisenin üst kısmında yoğun olarak kullanılmış dantel detayının kollardaki hakimiyetini görüyoruz. Etek kısmının kloş bir model oluşu da elbiseye ekstra bir hava katmış.

modanisa-refka-elbise-modelleri-2014-5

Bir başka sarı leopar elbise modelini de leopara aşık olanlar için seçtik. Bu elbiseyi klasik olarak giyinebileceğiniz gibi babetlerle günlük kullanım de kombinleyebilirsiniz.

modanisa-refka-elbise-modelleri-2014-2

Uzun lacivert dökümlü elbisenin farklı bir tarzı yansıttığını görüyoruz. Sade fakat önündeki hareketin elbiseyi adeta abiyeleştirdiğini görüyoruz.

modanisa-refka-elbise-modelleri-2014-3

Kazayağı desenli elbise ilk olarak karışık gibi görünse de, saten kumaş oluşundan kaynaklı zarif bir görünüm sergiliyor.

modanisa-refka-elbise-modelleri-2014-4

Leopar sevenler, sarı renk leopar desenini kullanmanızı tavsiye ederiz. Elbise de sadece üst kısmında kullanıldığı için gayet şık ve asil duruyor.

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir