Rengarenk Yaz Kombinleri

29 Tem 2016

Yaz ayları bu sene biraz geç geldi. Ama gelince de tam geldi. Yaz sadece bizim kültürümüzde değil, her kültürde renkleri çağrıştıran bir etkiye sahip. Zannediyorum bu etkisini mevsimin çiçek ve yiyeceklerinin canlı renklerine ve enerjisine borçlu. Durum böyle olunca kombin yaparken de insanın gözü hep renkli parçalara kayıyor. Boğucu sıcaklar ve rahatlatıcı tatiller ile dengeyi kurmaya çalıştığımız bu yaz  günleri için size birbirinden renkli üç farklı kombin hazırladık. Bakalım en çok hangisini seveceksiniz.

renkli yaz kombini

İlk kombinimiz gerçekten de yazının hakkını verir nitelikte. Yaz ile en çok bağdaştırılan sıcak tonları bir arada barındıran çok da kullanışlı bir kombin. Hem davetlere hem de iş yerinize küçük adaptasyonlar ile kullanabileceğiniz bu kombindeki kilit parça şüphesiz ki etek. Çok renkli ya da desenli bir eteği düz bir bluz ve renkli aksesuarlar ile bir araya getirerek renkli ve rahat bir şıklık yakalayabilirsiniz.

yaz kombini

Rengarenk giyinmek mevsime uygun olabilir. Ama bazılarımız kendi güvenli bölgelerini terk etmekten hoşlanmaz. Rengarenk kıyafetler yerine sade ve tek renk kombinleri sevenler için bir önerimiz var. İçinde rahat ettiğiniz kıyafetlerle devam edin. Yine de yaza uygun renklilik ve canlı enerjiye ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. O halde en renkli ve çılgın aksesuarlarla bu ihtiyacınızı karşılayın. Bu sene neredeyse tüm firmalar rengarenk, eğlenceli broşları koleksiyonlarında barındırıyor. Beğendiğiniz birkaç broş edinin ve kıyafetlerinize tarzınızı yansıtın. Sloganlı ve farklı şekillere sahip çantaları birçok zincir mağazada bulabilirsiniz. Bırakın kıyafetiniz yerine aksesuarlarınız tarzınızı konuştursun.

valentino kombin

Son kombinimiz ise yaz kış siyahtan vazgeçemeyenler için. Eğer bütün gardırobunuz siyahlardan oluşuyorsa ve siz de bu durumdan biraz sıkılmaya başladıysanız küçük değişiklerle büyük ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Atacağınız ilk adım ağırlığı siyahta olan ama desenli parçalarla renklerin dünyasına girmek olsun. Böylece eşikten kolaylıkla geçebilirsiniz. Yine broş, yüzük ve saat gibi takılarda renkli parçaları tercih edebilirsiniz. Bir kombinin en kilit parçalarından olan ayakkabı ve çantada daha cesur tercihlere yönelebilirsiniz. Sadece renk olarak değil detay olarak da farklılıkları barındıran aksesuarlar sizin için kural bozan parçalar olacaktır. Üzerinde taş ve işleme gibi detaylara yer verilen ayakkabılar ile görünümünüzü renklendirebilirsiniz. Yaza uygun renkte iç kıyafetler seçerek fazla aşırıya kaçmadan gününüze renk katabilirsiniz.

[wa-wps]

Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir