Roman 2015 Koleksiyonu

28 Tem 2015

Roman yeni koleksiyonunu “sofistike” olarak tanıtırken, 50’ler kadar romantik 70’ler kadar renkli iki stil anlayışını lüks materyaller ile yeniden yorumluyor.

hija.beBeyazın akışkan kumaşlarla eşsiz uyumu görülüyor. İri çiçek baskıları, floral desenler bolca kullanılsa da, kendini beyazın sakinliğine kaptırmanızı sağlayacak rahatlıkta modern formlar tercih edilmiş.

13

Hasır clutch ve portföy çantalar, denim kumaşlarla bütünleşmiş. Net ve canlı kumaşlar sıkça kullanılsa da tuniklerdeki rahat formlar sadeliği tercih edenler için koleksiyonda yerini almış.

12

Nefis renk kombinasyonları ortaya çıkarken çanta ve aksesuarlarda farklı materyallerle aynı görselliği yakalayan Roman, farklı tarzları bir araya getiriyor.

16

İpek bluzlar, sezonun pastel renkleri ve kusursuz kalıplara sahip etekler, zamansız şıklığı vurguluyor. Koleksiyonda öne çıkan renkler güneş sarısı, saks mavisi, petrol rengi tonları, siyah ve beyaz , zeytin yeşili ,pastel tonları ve naturaller.

cicek-desenli-ipek-elbise-3711-17-B (1)

Yazın taze çiçeklerini geçmişin çizgileri ile üstünüzde taşımanın verdiği hafiflik, ipek elbiselere de yansıyor. Rahat olduğu kadar gece ve gündüz kullanılabilir parçalar daha modern bir yapıda sunulmuş.

hija.be

Dikkat çeken diğer kumaş detaylarından biri, cesur geometrik desen ve çizgilerden oluşuyor. Vücudu şekillendiren kalıpların yanında daha özgür ruhlu parçalar dikkat çekiyor.

Markanın spor-şık tarzı benimseyenlere özel Gıpsy by Roman koleksiyonu olsa da, bünyesindeki her bir parça birbirleri ile rahatça kombinlendiği için aynı tarz yakalanabiliyor.

Sofistike bir görünüm için, sade ipek bluzlarınızın altına koleksiyondaki pul işlemeli pantolonları deneyebilirsiniz. Aynı duruş, gece gündüz ayırımı olmaksızın tüm kıyafetlerinize uyarlanabilir.

[wa-wps]
Paylaş

Yorumlar

  1. Fatma diyor ki: Temmuz 30, 2015 at 18:07:20

    Rahat tunik, hayat demek.yazın sıcaklarda organik kumaştan bol bir tuniğin varsa giy.yoksa evden çıkma.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir