Romantik Güpür Detaylar

27 Oca 2017

 

Hepimiz içten içe romantik detayları severiz. Bu ister sosyal hayatımızın bir parçasında olsun, ister gardırobumuzun bir köşesinde dursun. Söz konusu moda ve gardırobumuz olduğu zaman güpürden daha romantik bir detay olabilir mi?

Güpür, naif ve zarif dokusu ile kullanıldığı her şeye bambaşka bir hava katıyor. Son senelerde moda dünyası da bu zarif dokunuşa sıkça yer veriyor. Eskiden sadece abiye kıyafetlerde tercih edilen güpür, artık her parçada karşımıza çıkıyor. Birbirinden güzel güpür detaylara tesettür giyim modasında da oldukça sık yer veriliyor. İşte bizim en çok sevdiğimiz parçalar:

Uygun fiyat ve kaliteyi bir arada bulabileceğiniz Refka markası, birkaç farklı modelinde güpür detaylara yer vermiş. Bizim en beğendiğimiz parça ise bu tunik oldu. Etek kısımlarında güpür detaylara yer verilmiş. A kesimi ile de eteklerinde hafif bir volan kazanıyor. Sade ve şık tasarımı ile Refka tuniğe vazgeçilmez parçalarınız arasında yer açmaya ne dersiniz?

Modaysa markası şık tasarımlarında güpür detaylara yer veren başka bir marka. Dökümlü abiye şifon kumaşın tercih edildiği elbise, omuz ve bel kısmında kullanılan güpür detaylar ile zenginleştirilmiş.

Kaliteli ürünleri, renkli ve şık tasarımları ile akıllarımıza kazınan Ulviye Portakal da koleksiyonunda güpür detaylara yer vermiş. Beyaz güpürün masum havasını fıstık yeşilinin enerjisi ile zenginleştiren Ulviye Portakal, crop-top modasını tesettür giyime ustalıkla uyarlamış.

Loreen markası ise güpürü dış kıyafetler ile yorumlamayı tercih etmiş. Kiremit rengi kabın eteklerindeki güpür ona bambaşka bir hava katmış.

Büyük beden ürünleri ile piyasadaki yerini alan Sevilay Giyim de abiye elbiselerinde güpür detaylara yer vermiş ve sade olduğu kadar, şık bir abiye elbise ortaya çıkmış. Abartıdan uzak duran büyük beden kadınların beğeni ile kullanacağı abiye elbise birçok farklı renk seçeneğine de sahip!

Yazımızın başında güpürün artık hemen hemen her parçada karşımıza çıktığından bahsettik. Tasarımlar genel olarak belirli tabuları yıkıyor. Biz de daha özgür bir moda ile karşı karşıya kalıyoruz. Mayovera markası da bu tabuların dışına çıkmış ve güpür detaylarını eşofman modellerinden birisi ile bir araya getirmiş. Bize göre çok da güzel olmuş, siz ne dersiniz?

Güpür detaylı tesettür giyim modelleri için tıklayınız.

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir