Röportaj: Burcu Aslan

08 Haz 2015

roportaj-burcu-aslan12 yıllık iş deneyiminde, deri-kürk ve tekstil sektöründe farklı firmalarla işbirliği kurarak koleksiyonlar hazırlayan Burcu Aslan, son 5 yıldır bu çalışmalarının yanı sıra kendi markası için de koleksiyon hazırlıyor. Başarılı moda tasarımcısı Burcu Aslan‘ın yeni sürprizi ise Modanisa.com ile yaptığı işbirliği oldu… Tuva by Burcu Aslan etiketiyle sadece Modanisa‘ya özel tesettür giyim koleksiyonu hazırlayarak büyük beğeni toplayan Burcu Aslan ile, Modanisa Dergi Haziran sayısı için keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Kendisi Tuva by Burcu Aslan koleksiyonu hakkında şu sözleri ifade etti;

Burcu Aslan: “Her zaman moda kelimesi altında eriyip tüketilip bir sonraki sezonda unutulup bir köşeye atılacak ürünler yerine;  yaşadıkça, anıları çoğaldıkça manevi değeri kullanıcısının gözünde daha da artan ürünler geliştirmek asıl hedefim. Bunun yanında konfor, ihtiyaç ve tamamlayıcı parçaları göz önünde bulundurmak zorundayız. Bu koleksiyon  yaz sezonuna ait olduğundan  kişisel koleksiyonumu bilenleri şaşırtacak bir değişiklik ile daha enerjik, keyifli ve taze renkleri tercih ettim. Narçiçeği, yağ yeşili, pudra gibi size enerji verecek renklerin yanında daha asil hissetmenizi sağlayacak siyah ve bej birleşiminden oluşan parçalar da koleksiyon da mevcut. Formlarımız her zamanki gibi deneysel ve kışın aldığınız birkaç kilonun hesabını yaptırıp sizi üzmeyecek kadar rahatlar 🙂 Genel anlamda sezon seçmeyen parçaların en önemli özelliği her parçanın üst üste giyildiğinde birbirini tamamladığı gibi, aynı ürünün ikinci rengini aldığınızda da 2. yeni bir kombin görüntüsüne kavuşuyor olması. Sadece Modanisa müşterileri baz alınarak hazırlanan ve Burcu Aslan formları kullanılarak oluşturulan Tuva by Burcu Aslan koleksiyonu, yazın bütün renklerini içinde barındıran taptaze özel bir koleksiyon.”

Deneysel formları ve beden seçmeyen parçaları ile sofistike bir imaj vaadeden Burcu Aslan‘ın Modanisa‘ya özel hazırladığı tasarım ürünlere göz atmak için tıklayınız!

Burcu-Aslan-Merve-Uzun

Röportajın devamı için Modanisa Dergi Haziran sayısını alabilirsiniz. Dergi tüm siparişlerinizde kargo paketinize ekleniyor.

Röportaj: Merve Uzun

Sevgiler.

[wa-wps]

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Yorumlar

  1. […] dünyanın en büyük muhafazakar alışveriş sitesi Modanisa.com, başarılı moda tasarımcısı Burcu Aslan ile işbirliği […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir