RUH YAŞINIZI ELE VEREN BEŞ PARÇA

05 Kas 2015

Farkında olmadan ruh yaşımızı ele veren aksesuarlar kullandığımızı biliyor muydunuz? Daha genç bir görünümün anahtarı, elbette doğru parçaları kullanmaktan geçer. Peki bu parçalar ne kadar doğru? Ruhu genç dediğimiz enerji dolu yaşlı teyzelerin bile koşarak kaçtıkları aksesuarları kombinlerimizde kullanıyor olabiliriz.

Sizin için, yanlış model seçildiğinde ruh yaşımızı ele veren en belirgin beş aksesuarı araştırdık…

moderncanta_41169_DSC_3173

Çanta: Örgülü, boncuklu, modası geçmiş desenli çantanız varsa, arada eczaneden hediye edilen bez çantalardan takıyorsanız, 50 küsur yaşınız var demektir. Daha genç olmanız bunu değiştirmez 🙂 Üstelik günümüzde 50’li yaşlarda kadınların daha trend modeller kullandığı göz önüne alınırsa ruh yaşınızın oldukça fazla olduğu söylenebilir.

ayakkabı

 

Ayakkabı: Sağlığını düşünen hanımların en fazla dikkat etmesi gereken konu ayakkabılar. Tam ortopedik ve anatomik ayakkabıları tercih ediyorsanız, titiz bir arama yaptıktan sonra hem sağlığa uygun hem de şık seçimler yapabilirsiniz. Aksi takdirde bir anneanne veya bir babaanne edası ile yürümüş olursunuz bizden söylemesi.

Fular eşarp modelleri

Fular: Hostes olmadığınız sürece boynunuza fular takmayın. Yeni bandana trendi varken, farklı modellerde saçınızda kullanın. Siyah ve altın renginin bir arada olduğu eşarplar ise 90’lı yıllarda kaldı. Bugün giyiyorsanız yaşınıza bir 25 sene eklenebilir 🙂

Pardesü

Trençkot: Bildiğimiz sade modeller ya da Burberry tarzı trençkotlar sorun değil. Ancak yaka kenarları fırfırlı, fazla süslü, belindeki kemerde bile dantel varsa toz bezi yapın, yakın, imha edin. Hala satılıyor olmaları bizim suçumuz değil 🙂

güneş gözlüğü

Gözlük:  Gözlükleriniz kalın çerçeveli, çoğunlukla kahverengi, leopar desenli ise; elinizdekini sakince camdan aşağı bırakın. Daha genç bir görünümün anahtarı damla modeli gözlükler. Leopar deseni seviyorsanız incecik desenli damla gözlükler yeni koleksiyonlarda mevcut. Yaşınız ne olursa olsun, ruhunuz gençse kimse tahmin yürütemez. Bir kaç değişiklik yapmak, ruhunuza enerji verebilir.

Genç kalmanın sırrı ayrıntılarda gizlidir.

Senin ruh yaşın kaç?

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir