S.S.S. Altın Kızlar Butik Artık Studio BBTLB Tasarımlarına Ev Sahipliği Yapıyor!

26 Ağu 2014

 

STUDİO BBTLB tasarımları artık Florya’da…Tesettür giyim sektörünün sevilen tasarımcısı Betül Gedik koleksiyonu artık S.S.S. Altın Kızlar butikte müşterileri ile buluşuyor.

Florya’nın sevilen butiği S.S.S. Altın Kızlar Butik sahibeleri Sonay Solgül Sağın ve Aysel Akaydın, BBTLB ile işbirliğini, bugün (21.06.2014) gerçekleştirdiği güçlü lansmanı ile kutladı. BBTLB tasarımlarının görücüye çıktığı bu özel kutlamada, birbirinden şık ve zarif tasarımlar göz doldurdu. Yaz aylarının cıvıl cıvıl ışıltısının yansıdığı tasarım ürünler davetliler tarafından tam not aldı. Lansmana katılım yoğundu. Katılım sağlayanlar arasında; İnvee Tekstil, Forever Living, PatikValley, Modern Aksesuar gibi firmaların yanı sıra bir çok tesettür giyim tasarımcısı ve butik sahibi; Helin Karakoç, Pembe Pırıltılar (Merve Bahçivan-Saadet Kaba), Betül Aslankaya, Studio Nish (Merve Akaydın), I’m Nu (Nurcan Yazıcı Küçükakyüz), Aybikestil (Aybike Şimşek), Aida Üstün gibi isimler de vardı. Lansmanda moda ve stil editörü Hülya Aslan‘da konuklar tarafından yoğun ilgi gördü. Boutique lansmanı keyifli ve samimi bir şekilde sohbetlerle devam etti. Fotoğraf çekimleriyle son bulan davet herkes tarafından çok beğenildi.

sssaltinkizlarbutik-bbtlb-3

sssaltinkizlarbutik-bbtlb-4

 

 

 

sssaltinkizlarbutik-bbtlb-9

 

 

 

 

 

sssaltinkizlarbutik-bbtlb-18 sssaltinkizlarbutik-bbtlb-21

 Hülya Aslan BBTLB tasarımlarını incelerken

sssaltinkizlarbutik-bbtlb-22sssaltinkizlarbutik-bbtlb-24

Abiyede Haute Couture çalışmalar yapan Altın Kızlar Butik özel gün ve gecelerinizde size özel tasarımlarıyla hizmet vermeye devam ediyor.

Ayrıca Altın Kızlar butik adres değişikliği yaparak Florya caddesi üzerine taşındı.

Yeni Adres: Şenlikköy Mah. Florya Cad. No.33/1 İstanbul

Bizde BBTLB & S.S.S. Altın Kızlar Butik birlikteliğinin hayırlı uğurlu olmasını dileriz.

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Ülke Müdürü olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir