Safir Triko ile Kışı Sımsıcak Geçirin

02 Eki 2015

Her geçen gün havanın biraz daha soğuduğu şu günlerde sizin de canınız yumuşacık dokulu trikolardan çekiyor mu? Eğer çekiyorsa yazının çok hoşunuza gideceği garantisini şimdiden verebilirim! Özellikle günlük rutinine uzun yolculukları katan hanımların kış aylarındaki ilk tercihlerinden birisi sıcak tutan hafif trikolar oluyor. Araçlardaki klimalar ve havanın değişkenliğinden dolayı hasta olmamak için en çok başvurduğumuz yöntemlerden birisi kat kat giyinerek terlemeyi en aza indirgemek.

Safir Triko tesettür giyimde biz hanımların bu ihtiyacını görüp bu konuya odaklanmış markalardan birisi. Markanın en güzel yanlarından birisi ise her zevke, her yaşa göre ürünler üretmesi. Örneğin bu salaş hırka genç kızların okula giderken severek kullanabilecekleri bir ürün.

salas-hirka--sax--safir-triko-149004-2

Trikolarında kilim ve halı desenleri gibi etnik desenlere yer veren Safir Triko’nun model aralığının yanı sıra renk aralığı da oldukça geniş. Canlı renklerden pastel renklere, pastel renklerden toprak tonlarına kadar birçok farklı renk seçeneği mevcut.
triko-hirka--kahve--safir-triko-148675-148675-2

Marka triko alanında birçok farklı tarza uygun ürünler üretiyor. Bu bordo balıkçı yaka kazak bu sene en çok göreceğimiz modellerden birisi.

bogazli-tunik-kiremit--safir-triko-148570-1

Yine etnik desenlerle bezenmiş bu panço ise benim favorilerim arasında. Üste yapışan triko hırkalardan ziyade daha bol kesime sahip şeylerle daha rahat ettiğim için bu modeli çok beğendim.panco--kirmizi--safir-triko-148664-2

Markadan seçtiğim son parça ise, özellikle üniversitelilere çok yakışacağına inandığım bu renkli hırka oldu. Sizin favoriniz hangisi?

desenli-hirka-ekru--safir-triko-148866-2

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir