ŞAL EVİ

12 Nis 2015

Başımızın tacı şallar, pek çok tesettürlü bayanın kullanım rahatlığı ve estetik duruşu sayesinde tercih ettiği parçalardan birisi olma özelliğini taşıyor. Bu yazıda piyasada özgün bir çizgiye sahip olan ŞAL EVİ firmasının ürün seçenekleri ele alınacak.

“ŞAL EVİ”NİN KURULUŞ SERÜVENİ

2007 yılında GENÇ MÜSİAD kurulunda görev yapan Reyhan Demirtaş ve Zeliha Kurt Erdemir isimli iki girişimci bayan ŞAL EVİ firmasını kurdu. Firmanın kuruluş hikâyesi tesettürlü bayanlar için şık, modern ve güzel kumaşlardan oluşan elit şal tasarımları yapmak fikriyle başladı. Çünkü piyasada bulunan şalların başta kendileri olmak üzere pek çok tesettürlü bayana hitap etmediğini düşünüyorlardı. İlkin ürettikleri şalları kendileri kullandılar, böylelikle kaliteyi de test etmiş oldular. Kullandıkları şalların karşılaştıkları insanlar tarafından sorulmasi ve  insanlarin bu şallardan satın almak istemesi bu firmanın büyümesine olanak sağladı.

Bugün ŞAL EVİ, marka tescili yapılmış etiketli ürünlerini, özel kutusuyla birlikte yüzlerce bayana sunuyor.

 

Pembe Şal ŞAL EVİ

 

ÜRÜN KATEGORİLERİ

ŞAL EVİ  gold serisi, deluxe serisi ve classic serisi olmak üzere üç ayrı seri şal ürün kategorisine sahiptir. Şallara ek olarak bone, saç tokaları, mıknatıslı iğneleri ve boyunluk gibi tesettürlü bayanların şal kullanırken ihtiyaç duyabileceği aksesuarları satmaktadır.

Şallarda 1. Kalite ipek iplik kullanan ŞAL EVİ yaz serisinde ince, kış serisinde daha kalın şal seçenekleri sunmaktadır. Su lekesi bırakmayan, canlı renkler ve parlak bir görüntüye sahip, kumaşı tok duran, terletmeyen yapıda, 100% ipek ürünleri üretmesiyle ŞAL EVİ benzeri şal firmalarına fark atıyor.

 Gold serisi şallar

Bu serideki şallar genellikle çift taraflı olup, iki renk seçeneği sunuyor. Örneğin bu modelde hem yosun yeşili hem de mor olarak kullanılabilir. Bu serideki şalların fiyatları 129 TL’den satışa sunuluyor. Bir şal alarak iki şal almış sayılacağınız için aslında bu ürüne 65 TL gibi bir ücret ödeyerek sahip olabilirsiniz.

gold serisi ŞALEVİ

Deluxe Serisi

Bu serideki şallarda zıt renklerin kombinasyonuyla çift renkli şal tasarımları yapılmıştır. Bu tasarımı ilk yapan firma ŞAL EVİ’dir. Degrade görünüme sahip bu şallar da düz renk kıyafetlerle kombine edilebilir. Bu serideki ürünlerin fiyatları 119 TL’den satışa sunulmaktadır.

Deluxe serisi ŞALEVİ

Classic serisi

Classic serisindeki şallar tek renk olması sebebiyle günlük yaşamın yanı sıra özel davetlerde de kullanılabilecek seçenekleri sunuyor. Bu seride pastel renklerden canlı renklere varan geniş bir renk yelpazesine yer verilmiştir. Bu serideki şallar 99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

Classic serisi ŞALEVİ

classic seri ŞALEVİ

Sezon sonu indiriminde sunulan şallara da bir göz atmanız da fayda var. Sezon sonu olarak geçse de şallar düz renk olduğu için her dönem ve moda akımında yer verilebilecek parçalardan birisi olma özelliğini taşıyor.

ŞAL EVİ firması her hafta bir ürün belirleyerek, bazı şallarda haftalık kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyalardan birisinde beğendiğiniz bir şalı daha uygun bir fiyata satın alabilirsiniz.

Bugün ŞAL EVİ, marka tescili yapılmış etiketli ürünlerini, özel kutusuyla birlikte yüzlerce bayana sunuyor.

Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle, sevgiyle ve ışıl ışıl kalın…

[wa-wps]
Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir