Salaş Tunik Modelleri

26 Ağu 2015

Yazın beraberinde getirdiği şeylerden birisi de serin ve rahat tunik arayışı. Bu noktada en çok imdadımıza koşan parçalar ise salaş modellere sahip tunikler. Salaş tunikler vücuda yapışmadığı için gün boyu rahat ve özgür hissetmenizi sağlar. Tesettür giyim modelleri arasında, salaş tunik modelleri tüm bayanların tercihleri arasında yerini alıyor. Ben de sizler için, sıcak yaz günlerinde nefes alacak ve sizi bunaltmayacak giyim modellerini seçtim. Şimdi birlikte tuniklere bir göz atalım.

Tesettur-giyim-modelleri

Tek parçada rahatlıktan güzel ne olabilir ki? Yaza uygun yeni renkleri ile Moonlight salaş tunik benim favorilerim arasında. Üstelik birçok farklı renk seçeneği bulunuyor. (Satın Al)

Tesettur-giyim-modelleri

Benin Style‘ın farklı renk seçenekleri ile tasarladığı bu tunik, hem salaş olup hem de şıklığı elden bırakmak istemeyen hanımlara göre. Bol kesimi ve ince kumaşı ile yaz aylarında derin bir nefes almaya ne dersiniz? (Satın Al)

Tesettur-giyim-modelleri

İşte geldik benim favorime. Dolce&Gabanna sağ olsun, bu sene podyumlarda gül ve anahtar motiflerine iyice aşina olduk. Beha Tesettür, trendleri yakından takip ederek koleksiyonunda da onlara yer açmış. Salaş ve modaya uygun tunik arayışındakiler mutlaka buraya göz atabilirler.

Tesettur-giyim-modelleri

Armine Yarasa Kollu Salaş Tunik (Satın Al)

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir