Salaş ve Rahat Henna Elisa Tesettür Giyim

22 Tem 2015

Sürekli olarak gelişip yenilenen tesettür giyim sektöründe bol kalıpları ve rahat kesimleri ile modern çizgisinden vazgeçmemesinin yanı sıra, tesettüründen ödün vermeyen Henna Elisa markasının ürünlerine daha önce göz atmış mıydınız? Hem renkli, hem farklı hem de stil sahibi tasarımlara sahip olan Henna Elisa markasını anlatan kilit kelimeler şüphesiz salaş ve rahat.

z-otantik-tunik--sari--henna-elisa-81631

Yarasa kol şüphesiz tesettürlü bayanların en sık kullandığı ve özellikle kavurucu yaz aylarında en çok tercih ettikleri modellerden birisi. Eğer siz de benim gibi düz yarasa kol tuniklerden sıkıldıysanız Henna Elisa’nın yakası etnik işlemelerle bezenmiş bu tuniği sizin aradığınız şey!

z-uc-renkli-kare-tunik--sakssiyahekru--henna-elisa-139065-2

Eğer rahat ve kullanışlı bir tuniğe ihtiyacınız varsa içerisinde üç birbirinden güzel renk barındıran bu modele ne dersiniz? İster topuklu ayakkabı ve kumaş pantolonunuzla işe giyin, isterseniz spor ayakkabı ve kot ikilisi ile pazar keyfinize keyif katın karar size kalmış.

z-gul-tunik--zumrutsiyahvizon--henna-elisa-139067-1

Hem rahat, hem şık, hem de farklı! Henna Elisa’nın gül modeli tuniği herşeyi bir araya toplamış adeta. Kullanılan renklerin de ne kadar her şeyle uyacak tonlarda seçildiğine dikkat etmeden geçmemeli elbet, her renk pantalonla rahatça kullanılabilecek mükemmel bir parça.

z-hale-ferace--zumrutvizon--henna-elisa-139060-2

Gelelim sizler için seçtiğim son Henna Elisa parçaya; bunu sonra bıraktım çünkü tasarımının kullanışlılığına bayıldım! Ön tarafı iki renk ayrı iki parçadan oluşan Hale feracenin ne renk olacağına siz karar veriyorsunuz! Nasıl mı? İster yeşil kısmı öne alıp bağlıyorsunuz ister bej kısmı.

Bu kullanışlı ürünlere linke tıklayarak göz atabilir ve sipariş verebilirsiniz >>> http://goo.gl/BBguS2

 

Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir