Şalevi Kullanmak İçin Beş Neden

13 Oca 2015

Kaliteli ipek şal nasıl anlaşılır, en uygun ipek şal markaları nelerdir? Tüm bu sorular ve daha fazlasını tesetturgiyim.com da bulacaksınız.

İpek şal satın aldığımızda uzun süre parlaklığını ve duruşunu korusun isteriz, ancak kullanmadıkça kalitesini anlayamayız. Uzun süredir kullandığım Şalevi markasının kalitesini kullanmadan anlayabileceğiniz beş neden;

B1XJOXsCMAEXDn8

1- Trençkotumun kolunda kalıp makinede hunharca yıkanmış olmasına rağmen hala parlaklığını korumuş olması. Normalde kat izi ya da belirgin başka izler olması gerekirken ütülediğimde hemen hemen sorunsuz kullanmaya devam etmem ilk neden.

2- İpek çabuk kırışan bir kumaş cinsi. Hemen her gün ütü ister. Ezbere gidip satın aldığım markanın şalında renk solması yaşarken, Şalevi marka şalllarımda bu sorunu yaşamadım.

hija.be

3-Başka bir ayrıntı da; ter, fondöten ya da başka izlerin şallara resmen işliyor olması. Lekeler kurutemizleme ile çıkarken, şallar kurutemizleme yapıldıkça yıpranıyor. Lekeyi yutan ipek şallardan olmayan Şalevi, leke tutmaz yapıya sahip.

4- Tabii ki renk ve desen çeşitliliği. Özellikle ben almaya karar verdiğimde tükenen leopar desenli şal favorim. Diğer markalar klasik mor şal bulundururken, Şalevi ametist tonlarında mor şal bile üretiyor.

5- Ve gelelim son nedenimize… Hija, üç şal alıyor, dördüncüsü bedavaya geliyor. 🙂 Nasıl mı? Tıklayın

Daha fazlası için bize yazın…

Hija‘dan sevgiler…

[wa-wps]
Paylaş

Yorumlar

  1. Hija 3 şal alıyor 4.bedeva geliyor çok iyidi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir