Şeker Gibi Çantalar: Housebags

02 Ağu 2015

Moda her geçen gün hızla değişen bir lebiderya, daha önceleri çanta bir tamamlayıcı iken şimdilerde belirleyici konumuna yükseldi. Ünlü tasarımcılar en az kıyafetlere gösterdikleri kadar çantalara da özen gösteriyorlar. Son zamanların trendlerinden birisi de rengarenk çantalar. Parlak renkli bir çanta ile uyumsuzluğun uyumunu yakalayabiliyorsanız siz olmuşsunuz demektir!

sarı çanta
Tam da bu noktada uygun fiyatlı, güzel tasarımlara ve canlı renklere sahip çantalar arıyorsanız bakmanız gereken marka kesinlikle Housebags! Torba çantaların moda olduğunu hepimiz biliyoruz peki neden bu modaya biraz daha dikkat çekmiyoruz?

bayan-canta--lila--housebags-129970-129970-1Çantam şık olsun ama hafif ve küçük olsun, kullanımı da rahat olsun derseniz yumuşak pastel tonlarının hakim olduğu bu modele göz atın derim. Benim favori rengim kesinlikle yaz çiçeklerine yaraşır lila.

-140699-1Jeremy Scott Moschino‘nun podyumuna Barbie’leri çıkardığından beri içimiz rahat etmiyor, nerede bir Barbie pembesi görsek yerimizde duramıyoruz değil mi? Bu pembe çanta çocukluk yıllarını yad etmek isteyenlere gelsin.

bayan-canta--su-yesili--housebags-129907-129907-1Son olarak evrenin en huzur verici rengi maviyi kolunuza takmaya ne dersiniz? En rahat ve kullanışlı çanta modellerinden birisi olan Satchel’lar benim her daim vazgeçilmezim. Siz en çok hangi modeli beğendiniz?

Ürünlere göz atmak ve sipariş vermek için tıklayınız!

Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir