Selam Giyim Sonbahar-Kış Koleksiyonu

03 Ara 2015

 

Pardesü denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Selam Giyim, kalitesiyle yerli ve yabancı piyasada köklü bir geçmişe sahiptir. 1990 yılında Fatih’te tesettür giyim firması olarak ticari hayatına başlayan marka; 2002 yılına kadar sadece pardesü üretiminde kaliteyi hedeflemiştir. Osmanbey’de showroom mağazasını açtıktan sonra farklı kategoride ürün gruplarını bünyesine katan Selam Giyim; manto, kaban ve kap modelleri yanı sıra; tunik, etek ve bayan takımlarıyla üretim hacmini genişletmeye devam ediyor.

Günümüzde Çağlayan’da bulunan fabrikası ve Okmeydanı’ndaki showroomuyla sektördeki faaliyetini sürdürmektedir. Türkiye’nin birçok ilinde bulunan bayilik noktası ve geniş dağıtım ağıyla ihtiyaca yerinde cevap veren Selam Giyim, gün geçtikçe artarak ivme kazanan bir ihracat potansiyeline sahiptir. Özellikle Orta Doğu Ülkeleri, Türki Cumhuriyetler ve Avrupa’da tercih edilen pardesü markaları arasında üst sıralarda yer almaktadır.

Yeni koleksiyonuyla sezon trendlerine geniş yer veren markanın 2015-2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonu‘na hep birlikte göz atmaya ne dersiniz?

Modellerde deri detaylar, kazayağı, etnik ve kapitone desenler özellikle dikkat çekiyor. Mürdüm, haki ve taba rengi gibi toprak tonları dışında zamansız siyah rengin de ağırlıklı olarak kullanıldığı yeni sezon koleksiyonu, uzun, kısa ve ara boy seçenekleriyle her zevke hitap ediyor. Sıcak tutan keçe ve yünlü dokuya sahip kap ve manto modelleri yanında, asimetrik kesimli yelekler de en iddialı modeller arasında. Kusursuz kalıplar ve dikiş kalitesiyle öne çıkan Selam Giyim, tek sezonluk ürünler yerine dolabınızın demirbaşları arasına girecek tasarımlarla etkisini hissettiriyor. Siz de uzun yıllar kullanabileceğiniz kalitenin peşindeyseniz bu markayı incelemeden geçmeyin!

tesettür-giyim-kap-pardesü-modelleri-2016tesettur-giyim-kap-pardesü-modelleri-3tesettur-giyim-kap-pardesü-modelleri

tesettur-giyim-kap-pardesü-modelleri-5tesettur-giyim-kap-pardesü-modelleri-2 tesettur-giyim-kap-pardesü-modelleri-4

[wa-wps]
Paylaş

Yazım hayatına kişisel bloğuyla başlayan yazar, Modanisa.com'da içerik editörü olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir