Selma Sarı Design 2016 Sezonu

12 Haz 2016

 

Hiç şüphesiz herkesin tarzı farklıdır. Kimisi çok hareketli kıyafetler, aksesuarlar kullanırken kimisi özel bir davette bile daha çok sadelikten yanadır. Hareket kadar sade giyinmeyi seven hanımlar bu defa şık ama biraz daha sadelikten yana tasarımları göreceksiniz. Selma Sarı Desing 2016 koleksiyonunda her parça hem çok şık, hem rahat, hem de oldukça sade. Günlük giyiminden abiye tasarımlarına kadar son derece sade olanı üzerinize yansıtacaksınız. İşte, sizin için seçtiğim parçalar şu şekildedir;

nakisli-dantel-abiye-elbise--lacivert--selma-sari-design-206191-1

Görünüşte bir elbise gibi ancak üstü işlemeli bir abiyedir. Kendi şahsi kanaatime göre fazla taşlı, pullu abiyelerden çok daha şık görünüyor. En azından davetli olarak katılıyorsanız rahatlıkla tercih edilebilir.

nakisli-dantel-abiye-elbise--pudra--selma-sari-design-206190-1

Peki, buna ne dersiniz? Olabildiğince sade ve şık durmuyor mu? Pudra ve mint yeşili uyumu göz kamaştırıyor. Abiye kadar elbiseyi de andırması çok yerlerde kullanabileceğinizi gösteriyor. Çok yönlü kıyafetler her zaman uzun seneler kullanmanızı sağlar.

peplum-abiye-elbise--pudra--selma-sari-design-197750-1

Biraz daha tüllü abiye isteyenler için de modeller var. Peplum pudra abiye sadeliği kadar şık bir duruşu var.

kap-tunik--beyaz--selma-sari-design-207147-1

Abiye elbiseler kadar günlük kıyafetler de sadelikten yanadır. Selma Sarı Desing olarak minimal kesimlerin de olması dikkat çekiyor. Az-öz ve şık olsun diyenler için ideal bir seçim olacak.

asimetrik-tunik--mavi--selma-sari-design-206189-1

Günlük spor giyinmeyi sevenler içinde tasarımlar var. Asimetrik kesim tunik ile günlük rahatlığa ayak uydurmanız çok kolay.

pelerinli-yelek--siyah--selma-sari-design-197783-1

Pelerinli yelek,

kus-gozlu-elbise--saks--selma-sari-design-197757-1

Kuşgözlü elbise,

takim-tunikpantolon--bordo--selma-sari-design-197745-1

Tunik takımlı pantolon gibi çeşitli, farklı ve sade kesimli tasarımları da görmek mümkündür. Tüm bu modeller ve dahasını görmek için tıklayın.

[wa-wps]
Paylaş

Lise yıllarından itibaren Tekstil ve moda tasarım üzerine eğitim aldım. Gazi Üniversitesi Tekstil bölümünü okurken aynı dönemde Olgunlaşma Enstitüsü Moda Tasarım kursuna gittim. Ev tekstili kurslarına katıldıktan sonra kendi tasarımlarımı online olarak yapmaktayım. Şuan ev tekstili tasarımları yapsam bile kısa bir gelecekte giyim üzerine tasarımlarımla devam edeceğim. Kısa zamanda butiğimi açmak hayalim olsa da en büyük hayalim geleceğin moda eğitimcisi olup dünyaca moda okullarında seminerlere katılmak. 3 yıldır online olarak çeşitli sitelere makale yazdığım gibi 1 senedir kişisel moda bloğum var. Dikmek, kesmek, tasarlamak benim için meslekten çok bir tutku, ilk aşk, hayatım üzerine kurduğum tüm hayallerim diyebilirim.

Yorumlar

  1. ismail diyor ki: Ekim 3, 2016 at 21:26:20

    vahide hanım mil adresini paylaşabilir misinz yazılarınızın altına?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir