Şemsiye Yağmuruna Hazır Olun

11 Oca 2016

Moda uzmanları şemsiye konusunda uyarıyor. Şemsiye genellikle yağmurlu ve karlı günlerde akla gelse de son zamanlarda yaz aylarında da kendini gösteriyor. Özellikle kına ve düğün merasimlerinde hemen hemen her gelin şıklığını şemsiye ile tamamlıyor. Şemsiyeye olan ilginin giderek arttığını belirten uzmanlar stilinize uygun şemsiyeler edinmenizi öneriyor. Bu sayede şemsiye modasına karşı hazırlıklı olabilirsiniz.

Moda dünyasını bulutlar kaplıyor. Şimşek seslerini duyuyor musunuz? Yağdı yağacak! Ve şemsiye yağmuru başlıyor…

Hadi! Yağmuru izleyelim beraber!

Mavi beyaz şemsiye tribal tarza hitap ediyor. Çini sanatındaki desenlerin şemsiyeye yansıması kültürel bir duruş kazandırıyor. Şemsiyeyi yazın mavi elbise kışın mavi kabanla kombinleyerek herkesin dikkatini çekebilirsiniz.

Mavi beyaz semsiye

Her geçen gün popülaritesini artıran dantel şemsiye davetlerin gözdesi. Şemsiyeyi siyah bir elbiseyle kullanırsanız zarafetiyle herkesi kendine hayran bırakacaktır. Elegant şemsiye ile bir hanımefendi edasıyla yürüyebilirsiniz.

Dantel semsiye

Krem rengi şemsiye, sapındaki ve kanatlarındaki detaylar ile dikkat çekiyor. Vintage bir şemsiye olduğu çok belli. Eski batı filmlerinden gelmiş gibi.

Krem rengi semsiye

Rengarenk bir şemsiyeyi kim istemez ki? Özellikle kasvetli bir havada insan koyu griden farklı bir renk görmek istiyor. Gökkuşağı şemsiye ile havayı renklendirebilirsiniz. İstediğiniz renk kıyafetle rahatlıkla kullanırsınız.

Gokkusagi semsiye

Siyah şemsiye retro tarzıyla kendini gösteriyor. Yeniden popüler olan puantiyenin kullanıldığı şemsiye ile modaya ayak uydurun. Kışın siyah kaban yazın elbise giyerek şemsiyenin şıklığınızı tamamlamasına izin verin.

Puantiye semsiye

Paylaş

Çağ Üniversitesi Uluslararası Finans bölümü mezunu Nuray Ünver, çeşitli sertifika programlarına katılarak onur ve yüksek onu belgeleri aldı. Modayla ilgili eğitim programlarına katılmaya devam ederken, kendi blogunu yönetiyor ve tesetturgiyim.com'da yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir