Serin ve Şık Kombinler

21 Tem 2017

 

Yaz aylarının en büyük sorunu, sıcaklardan dolayı ne giyeceğimizi bilememiz… Hele ki Temmuz’dan sonrası için yeterli incelik ve örtücülüğe sahip bir kumaş henüz üretilmedi. Belli çizgilere göre giyinen insanlar için bu durum çok daha zor bir hal alabiliyor.

Yaz mevsiminde her yer bikini ve şifon elbise kaynarken tesettürlü kadınlar ne giyecek? Sanırım sizin için birkaç önerim var. Sizler için hazırladığım efil efil, birbirinden renkli yazlık tesettür kombinlerine hep beraber göz atmaya ne dersiniz?

Bu sene sürekli karşımıza çıkan salaş keten elbiseler, pamuklu kaftanlar, doğal kumaşlardan üretilen gömlek elbiseler tesettürlü kadınların kendi gardıroplarına çok kolay bir şekilde adapte edebilecekleri parçalar.

Resimdeki gibi bir keten gömlek elbisenin altına, bol paça keten pantolonlar kullanabilirsiniz. Ya da bu senenin diğer bir trendi olan beyaz jean ile kombinleyebilirsiniz.

Sezonun en hit parçalarından olan terliklerle beraber daha şık ve güncel bir kombin elde edebilirsiniz. Daha sade bir kombin tercih edecekseniz metal detaylı çantaların minimalist dokunuşundan yardım alabilirsiniz.

Pamuklu şallar hem çok revaçta hem de çok rahatlar. Renk renk pamuklu şallar bu yaz kurtarıcınız olacak. Yaz aylarının demirbaşı olan güneş gözlükleri ile de tarzınızı yansıtın. Farklı modeller ve renkleri deneyin. 

Yine terlik! Bu sene neredeyse her duruma ve her kombine uygun bir terlik var. Yeter ki siz bakmasını, bulup kombinlemesini bilin. Normalde belki de plaj dışında kullanmam diyeceğimiz silikon terlikler de artık farklı dokulara sahip. Mat silikon terlikler babetleri aratmayan bir ciddiyete sahip.

İnce gömlekler yazın herkes için kullanımı çok rahat olan parçaların başında geliyor. Son zamanlarda sıkça karşılaştığımız desenli gömlekleri tercih edin. Yazın pozitif enerjisi gardırobunuza yansısın.

Sanırım şu son iki sene içerisinde hiç görmediğimiz kadar pilise kumaş gördük. Ama hala bıkmadık! Bir klasik olan şifon pilise etekleri yatırım parçaları olarak görebilirsiniz. Her zaman kullanacağınızdan emin olduğunuz bir rengi tercih ederseniz, çok uzun yıllar joker parçalarınızdan birisi olabilir. Hemen hemen her kombininizi broşlarla renklendirip, kendi zevkinizi ortaya koyabilirsiniz.

[wa-wps]
Paylaş

2014 senesinden beri kendi blogunun sahibesi, bir yandan blogunu yönetirken, bir yandan da İstanbul Üniversitesinde Arap Dili ve Edebiyatı'nda öğremine devam ediyor.

Yorumlar

  1. tülay çilek diyor ki: Ağustos 9, 2017 at 18:46:36

    madamkisot kombinleriniz süper ötesi zevkiniz muhteşem
    tebrikler tebrikler tebrikler

  2. tülay çilek diyor ki: Ağustos 9, 2017 at 18:48:01

    yalnızca her parçanın nereden tedark edilebileceğinide yazarsanız bizi ihya edersiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir