Setrms 2014'15 Sonbahar Kış Koleksiyonu

28 Eyl 2014

setrms-2015-sonbahar-kis-koleksiyonu-6

SETRMS, kendine özgü tasarımlarıyla her sezon özenle hazırladığı koleksiyonlarına bir yenisini daha ekledi.

Usta tasarımcıların elinde özenle hazırlanan Setrms 2014’15 koleksiyonundaki, kaliteli kumaşlar, dikişteki özen ilk olarak dikkatlerimizi çekiyor. Her sezon büyük bir incelikle üretilen tasarımlar, Setrms’in başarısını ve aldığı övgüyü ne kadar hak ettiğinin bir göstergesi haline geliyor.

2015 Kışında tasarım ve kalitesinden yine söz ettirecek olan SETRMS‘te; kışa özel keçe, deri ve özel baskılı kumaşlar, parça kumaşlarla oluşturulmuş kombinasyonlar, asimetrik kesimler ön planda.

2014 yazında ön planda olan fuşya tonlar, 2015 kışında yerini leylak tonlara bırakıyor. Saks renklerin ön planda olduğu koleksiyonda, siyah her zamanki hakimiyeti ve asiliğini koruyor.

Dünyaca ünlü kumaş fabrikalarında yalnızca SETRMS müşterileri için dokunan özel kumaşlar ile SETRMS, kendine özgü modern çizgisini bu kışta yansıtıyor. Sade ve şık tasarımlara koleksiyonunda yer veren SETRMS, yün oranı yüksek hafif kumaşlar ile SETRMS’i tercih eden hanımefendilere dilediklerince bir zarafeti sunuyor.

SETRMS bu başarısını kalite, özgün tasarım, müşteri memnuniyeti ve sürekli yeniliğe borçlu olduğunu her zaman dile getirmektedir.

setrms-2015-sonbahar-kis-koleksiyonu setrms-2015-sonbahar-kis-koleksiyonu-2 setrms-2015-sonbahar-kis-koleksiyonu-3 setrms-2015-sonbahar-kis-koleksiyonu-4 setrms-2015-sonbahar-kis-koleksiyonu-5 setrms-2015-sonbahar-kis-koleksiyonu-6 setrms-2015-sonbahar-kis-koleksiyonu-7 setrms-2015-sonbahar-kis-koleksiyonu-8

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Yorumlar

  1. […] markasının 2014/15 Sonbahar Kış Koleksiyonu‘nu daha önce sizlerle paylaşmıştım.  İncelemek için tıklayınız.  Şimdi ise size, Setrms’in yeni koleksiyonunun Modanisa‘da satışa sunulduğu […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir