Setrms 2015-16 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

26 Eyl 2015

Setrms, kendine özgü tasarımlarıyla her sezon özenle hazırladığı koleksiyonlarına bir yenisini daha ekledi. Setrms’in 2016 kış koleksiyonu, usta tasarımcıların elinde özenle hazırlandı. Kaliteli kumaşlar, usta tasarımcıların elinde detaya verilen önem ve dikişteki özenle; sanata dönüştü. Setrms’in başarısı; ürettiği kıyafetlerin gururla ve keyifle giyilmesinde saklı…

2016 Sonbahar/Kış aylarında, tasarım ve kalitesinden yine söz ettirecek olan Setrms’te, kışa özel keçe, deri ve özel baskılı kumaşlar, asimetrik kesimler ve jakarlar ön planda.

Dünyaca ünlü kumaş fabrikalarında yalnızca Setrms müşterileri için dokunan özel kumaşlarla, Setrms kendine özgü modern çizgisini bu sezon da yansıtıyor. Sade ve şık tasarımlara koleksiyonunda yer veren tesettür giyim markası Setrms, yün oranı yüksek, hafif kumaşlar ile hanımefendilere dilediklerince bir zarafeti sunuyor.

Setrms bu başarısını kalite, özgün tasarım, müşteri memnuniyeti ve sürekli yeniliğe borçlu olduğunu her zaman dile getiriyor.

SETRMS 2016 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nu keşfetmeye davetlisiniz.

setrms-tesettur-giyim-2016

setrms-tesettur-giyim-2016

setrms-tesettur-giyim-2016

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir