SETRMS'TEN "SAKLI HİKAYE" KOLEKSİYONU

26 Ağu 2014

Kendine özgü tasarımlarını, kaliteli kumaş seçimi ve dikişlerindeki özenle tasarım harikası kıyafetlere dönüştüren SETRMS, 2014 İlkbahar&Yaz koleksiyonunda tasarımlarından çokça konuşulacak bir koleksiyona yine imza attı “SAKLI HİKAYE” Koleksiyonuyla İlkbahar & Yazın en canlı renkleriyle, yaşamın her alanında farklılık gösterecek modelleri müşterileriyle buluşturdu.

Palmiyelerin gölgesinde beyazlar, masmavi deniz tonları, jakarlı kumaşlarla en güzel desenler, sport neon tasarımlı modeller, her mevsimin en asil renkleri siyah ve beyaz uyumu, tensel ve kot kumaşların muhteşem SETRMS tasarımlarıyla uyumu “SAKLI HİKAYE” koleksiyonunda. Etnik desenlerin, şık file detaylarla süslendiği koleksiyonda gün ışığı tadında sarı tonlarda dikkat çekiyor.

SETRMS 2014 İlkbahar&Yaz koleksiyonunda, 40 yıllık birikimiyle bir ilke de imza atıyor, SETRMS tasarım ve seçiciliğinin ilk kez buluşacağı SETRMS Abiye 2014 yılında ilk kez yine “SAKLI HİKAYE” koleksiyonuyla buluşuyor. Hayli iddialı hazırlanan SETRMS ABİYE Koleksiyonuyla özel günlerin vazgeçilmezi abiye modellerinde tesettür giyim abiye modellerini tercih eden hanımlar tamamen kendilerine hitap eden modelleri rahatça prova edebilecekler.

SETRMS 2014 İlkbahar&Yaz İpek Eşarp modellerinde, baharı müjdeleyen çiçekli desenler, geometrik şekilli modeller ön planda. Yazın moda renkleriyle desen ve renk uyumunu yakalayan SETRMS Eşarp Koleksiyonu kadınların gözdesi olacak.

setrms-2014-sakli-hikaye-koleksiyonu setrms-2014-sakli-hikaye-koleksiyonu-2

setrms-2014-sakli-hikaye-koleksiyonu-3

setrms-2014-sakli-hikaye-koleksiyonu-4

setrms-2014-sakli-hikaye-koleksiyonu-5

setrms-2014-sakli-hikaye-koleksiyonu-6

setrms-2014-sakli-hikaye-koleksiyonu-7

setrms-2014-sakli-hikaye-koleksiyonu-8

setrms-2014-sakli-hikaye-koleksiyonu-9

setrms-2014-sakli-hikaye-koleksiyonu-10

setrms-2014-sakli-hikaye-koleksiyonu-11

Paylaş

Tesetturgiyim.com Genel Yayın Yönetmeni olan Merve Uzun, kariyerine Modanisa.com'da Marka Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir